Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba felsír álmában?

Minden baba felsír álmában?

Figyelt kérdés
A babám 2 hónapos, kb 1 hónapja csinálja, hogy elaltatom, lefekszik, nevet egy sort (álmában), majd kegyetlenül elkezd sírni...Szaladok oda, h mi lett vele, amiért ilyen fájdalmasan sír és mire odaérek, megint alszik. Megfigyeltem már akkor is, amikor a kezemben aludt, h felsír... de nagyon szomorúan és kb 2 mp-ig tart. Naponta 2x tuti csinálja, éjszaka nem. Ez mitől lehet? Még azt sem mondhatom, h azt álmodja, h sírni hagyom délutánonként, mert nem, bár elég sírós, nyüszögős baba lenne, ha hagynám. Fárasztó, de kegyetlenül, de remélem már hamarosan átvászeljük ezt. Más baba is ilyen?
2012. okt. 17. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves múlt, és 2 napja ugyanez volt. Felsírt, de mint akit nyúznak, és ült az ágyban. Gondolom nem találta a cumit... Ilyen korban sok mindentől felsírhatnak, új helyzetek, álmában összerándul, esetleg a születéssel kapcsolatos álom. Legalábbis ezt olvastam. Ja, és a frontok miatt is felsírhatnak a babák.
2012. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kislányom 6 hetes és napi 2x ő is eljátssza ezt...nem tudom mitől van,éjjel ő sem csinálja.
2012. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!