Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyre nyűglődősebbnek látom a...

Egyre nyűglődősebbnek látom a 14 napos babám napról-napra, éjjel minden baba ennyit mozog álmában, vagy fáj a hasa?

Figyelt kérdés
Szinte megállása sincs, eddig 3-3,5 óra telt el 2 szopi között éjjel, de ma 2-2,5 óra, így én sem tudtam annyit aludni és érzem is, hogy tejem sem termelődött annyi éjjel. Mi lesz így velünk? Ha felébred azonnal sír, olyan mintha nehezen tudna kakilni, de közben éhes is, a büfiztetéstől meg felébred, ha leteszem sokszor nem alszik el, csak húzogatja a kis lábát, grimaszol és van hogy sír és újra kiveszem és újra nem alszom. Ha ébren marad nézelődni, akkor meg elkezd csuklani, amin néha bemérgeli magát. Mit tegyek? Mit lehet tenni? Vagy front van? Vagy ez már csak ilyen? Kezdek nagyon fáradt lenni.
2010. febr. 14. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a hasa is, meg a front is. Az is lehet, hogy mind a kettő egyszerre. Próbálj meg neki esténként adni valami pukiztatót. Infacolt, vagy Espumizant. Ha jobban tud aludni úgy, akkor valószinű a pocija volt.
2010. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az Espumisant már szedi, de most nem tudok eligazodni rajta, hogy mi is igazán a baja.
2010. febr. 14. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Front van.Az én babám is csak forgolódott éjjel, pedig aludni szokott.
2010. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!