Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülzsír oldó spray létezik 5...

Fülzsír oldó spray létezik 5 hónapos babának? Mi a neve?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak folyamatosan fül-zsír morzsák vannak a fülébe ezt mivel tudom itthon kitakarítani? 5 hónaposak vagyunk!
2012. okt. 18. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Léteznek fülzsír oldó spray-ek, de felesleges ilyen pici babának használni. Ha kicsit nagyobb lesz, akkor is szerencsésebb (és főleg olcsóbb!) egyszerű paraffinolajat venni a patikában, az ugyan azt "csinálja" mint a különböző audispray-k. Viszont hidd el (tapasztalt 4 gyerekes anyuka vagyok, ezenkívül csecsemőgondozóként dolgoztam), hogy olyan pici babának bőven elég, ha egyszerűen fürdéskor megmosod (nem áztatni kell a vízben, csak egyszerűen megmosni finoman)a fülét, a felesleg majd szépen távozik. És (bár lehet, hogy ezt már Te is tudod) semmi esetre se nyúlj a fülébe pucolóval. Jó babázást!
2012. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!