Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik kifejezetten csecsemők...

Létezik kifejezetten csecsemőknek ajánlott szúnyog riasztó spray vagy krém? És az elektromosat lehet használni a szobájában is?

Figyelt kérdés
Ti mit használtok? Nálunk iszonyat sok van, nem lehet megmaradni. A Duna közelében lakunk.
2009. júl. 13. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló van az ablakokon, így nem jutnak be a házba. A bejárati ajtóra is felszereltünk kívülről szúnyoghálós csapóajtót, így ott sem jutnak be a dögök, ha nyitva hagyjuk.
2009. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

szia!


ez engem is érdekelne, hogy mivel lehetne bekenni a drágámat, mert nálunk van szúnyogháló, de reggelre állandóan tele van a kis fejecskéje csípéssel.

van elektromos riasztónk de még nem mertem használni. Egyáltalán lehet 11 hós babánál fenistilt használni?

mi is a Duna mellett lakunk és iszonyatosan sok szúnyog van:(

2009. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Majd akkor holnap megkérdezem a gyógyszertárban. Mi meg még csak 5 hósak vagyunk.

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 14. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is most tudtam venni végre,Galaktiv Bio a neve asszem.Volt a Dm-ben is,de csak az üres polcot találtam mindig.A dunakeszi Buy-Way Kenguru-ban láttam meg tök véletlenül a kasszánál,1200 ft körül volt.Illóolajokat tartalmaz,vegyi cuccot nem.Igy is van csipése a bébinek,de talán kevesebb.Minden jót!
2009. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én pont Dunakeszin lakom. A gyógyszertárban kérdeztem, a Fenistil meg az összes többi ilyen krém csak 2 éves kortól használható. Ha már megcsípte akkor lehet kenni egy olyan gyógyszertári készítménnyel (nem receptköteles de a nevét nem tudtam megjegyezni) amit bárányhimlőre is szoktak adni. Nyugtatja a bőrt, gyulladáscsökkentő és nem fog neki viszketni.
2009. júl. 14. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt meg én köszi,akkor szálljunk szembe a kis dögökkel!!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehet, hogy már késő ez a válasz, de talán vannak még, akiknek most lesz aktuális, ezért leírom.

Az én kisfiam most múlt egy éves és én is kerestem neki szúnyogriasztó krémet és a kullancsok ellen is kellett valami, nekem a következőt ajánlották ismerősök és a gyógyszertáros is.

A neve: VAPE Derm Sensitive pumpás szúnyog- és kullancsriasztó


"Egy termékben egyesíti a rovaroktól való védelmet és az ápoló összetevők hidratáló hatását. Tápláló készítmény, amelyet azért fejlesztettek ki, hogy védje és egészségesen tartsa a bőrt. E-vitamin tartalma révén táplálja a bőrt, puhává, hidratálttá és kellemes illatúvá varázsolja. Csak természetes hatóanyagokat tartalmaz, ezért már 3 éves kor alatt is biztonsággal alkalmazható.Tej állagának köszönhetően könnyen felvihető a bőrre. "

Ára kb. 1000-1200 Ft körül van, de megéri, mert nagyon jó, sokáig elég, évente egyszer ki lehet adni rá ennyit, csak ajánlani tudom!

Nekünk nagyon bevált!

Szerintem elektromosat is lehet használni, ha mondjuk nem zárod be a babaszoba ajtaját, hanem hagyod, hogy átjárja a levegő a többi helyiséggel.

2011. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!