Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az aludj jól gyermekem...

Aki az aludj jól gyermekem módszert alkalmazta a babájánál, azoknál az esti sírások mikor maradtak abba?

Figyelt kérdés
kisfiamat így altatjuk egy hete és csak kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő, mire ezeket a kis sírásokat abba hagyja. most 16 hós.
2012. okt. 18. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
2012. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos választ, sztem az olyanok, mint te nem élted át, amit nagyon sokak, akiknek minden éjjel fél óránként- óránként kel fel a babájuk!
2012. okt. 18. 12:09
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Tudod, én átéltem, sőt most is kel a lányom, igaz már csak 2-3 alkalommal, de nem tudnám megtenni ezt vele a saját kényelmem érdekében. Amúgy 3 éves, és még élek, sőt. Gartulálok hogy egy hete bírod. Remélem szegény gyerek is megunja előbb utóbb hogy hiába sír.
2012. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem az én kényelmem érdekében teszem!!! nem pihente ki magát ő sem! gondolj már bele, hogy fél óránként óránként fel kelt és gyakran másfél órát is fent voltam vele! mindent kipróbáltam és semmi sem működött!!! és már a 2. éjszakán végig aludt csak a lefektetésnél sírdogál fél percet és ennyi. Én örültem volna, ha az én gyerekem kelt volna 2x-3x, nem pedig 7x-8x
2012. okt. 18. 12:25
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

[link]

Biztos marha jól ki fogja pihenni magát...

Mi az a minden, amit kipróbáltál?

2012. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

A kérdés azokhoz szól, aki alkalmazta ezt a módszert a gyermekénél. Aki nem próbálta ne mondjon már véleményt!!!


Kedves kérdező!

Nálunk a harmadik naptól már csend volt. Alig akartam elhinni. Aztán amikor beteg volt akkor persze nem lehetett alkalmazni ezt a módszert, és miután meggyógyult mindig újra kellett csinálni az elejétől, de akkor még könnyebben ment a dolog, mint első alkalommal. Én 7 hónapos korában kezdtem el alkalmazni, mert egy éjjel akár 8-10 alkalommal is felkelt. Nem volt pihentető sem neki sem nekem, sem az apjának aki reggel 5:30-kor ment dolgozni. Az én lányom már 21 hónapos és egyedül alszik el napközben és este is. Kitartás, minden jobb lesz idővel!

2012. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi kedves utolsó, már az összes módszert próbáltam amit ajánlottak az illóolajoktól a homeós bogyókig, de semmi ugyanúgy felkelt és a jobb éjjeleken is 5x ébredtünk. akik annyira ellene vannak ennek a módszernek azok mivel magyarázzák, hogy már a 2. éjjel nyugodtan végig aludt minden pisszenés nélkül és vidáman kel, nem úgy mint eddig.
2012. okt. 18. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni :D
2012. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Én is 7 hónapos korában tanítottam meg így elaludni a fiamat. Neki is volt olyan éjszakája, hogy 10-12 alkalommal kelt, és akkor azért nyűgösebb volt napközben is. 1-2 nap volt, mikor 3-4 alkalommal kellett bemennem hozzá, mire elaludt (max 2 percig hagytam sírni, nem gondolom, hogy ettől a későbbiekben lelkibeteg lesz majd), utána pár napig még nyöszörgött elalváskor, aztán az sem volt. Azóta nem kel fel éjjel, csak ha valami gond van. Persze vannak visszaesések, pl 18 hónaposan volt egy szeparációs szorongása, akkor ott kellett maradnom a szobában, míg elaludt és éjjel is többször ébredt, de 2 hét alatt visszaállt a régi rend, mostanában alszik, mire elolvasom az esti mesét.
2012. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
A nagyfiam 2,5éves még nagyon sokszor kel éjjel a kicsi 7hós és szintén többször kel még. 3éve kb nem pihenem ki magam,de nem érdekel.Egy anya azért anya, hogy a maximumot adja gyermeke számára, azért szülte a világra, hogy Őt óvja, szeresse, nevelje, segítse! Nekem a világon a legnagyobb kincsek a gyermekeim és soha nem hagynám hogy olyan negatív dolog megtörténhessen velük, ami ellen tehetek(pl sirni hagyni mikor engem hiv)!! Ez egy anya dolga, ha nem tetszik, nem kell gyermeket vállalni!!
2012. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!