Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vacsorázik a 15-18 hónapos...

Alaszka kérdése:

Mit vacsorázik a 15-18 hónapos babátok, és mennyit?

Figyelt kérdés
Éjjel felébred még?
2012. okt. 18. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tojásrántotta (kolbásszal, hagymával) hozzá paradicsom.

Virsi mustárral ketchuppel.

Felvágott, sajt, paradicsom, hagyma.

Bundáskenyér.

Kakaóscsiga.

Sültkrumpli, sülthús.

A kenyeret ezekhez nem eszi meg, de külön kb. fél óra múlva azt el megeszegeti.

2012. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja és néha még ébred éjjel de olyan is van egyre többször, hogy 9-10 órát is alszik egyhuzamban :)
2012. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 15 hónapos, alapból nem sokat eszik, így vacsira sem viszi túlzásba. Általában az ebéd maradékot eszik vacsira, ha nem marad, akkor meg éppen ami van...tegnap pl. 1 virslit evett, persze kenyér nélkül, abból csak pár falatkát evett+ megevett egy pohár pudingot. Tegnap egész sokat evett. :) Éjjel kel, de már nagyon régóta nem enni (8 hóig szopizott, 11 hóig tápszert evett este-éjjel, azóta sajna semmit nem iszik meg, se táp, se tej, se kakaó, semmi), hanem inni, vagy cumiért vagy mert fáj a foga, mostanában kezdett el igazán fogzani, 1 évesen még csak 2 foga volt, most 9. az, hogy hányszor kel, nagyon változó, 1-2-szer biztos, de van, hogy 5-6 alkalommal is. :( Most kicsit náthás, úgyh.óránként fent van sajnos. Egyébként már mindent bevetettem, hogy átaludja az éjszakát, de semmi nem használ... :(
2012. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam nagyon jó étvágyú, ő megeszik toast kenyérből majdnem kettőt. Kakaós csigát szereti még. Kenyérből teljes kiörlésűt szoktam venni, vajkrémmel kedvenc. Szokott enni még vacsorára virslit, bundás kenyeret, rántottát, szendvicskrémeket (pl padlizsános, tojásos). Felvágottat nem eszik, nem akarja megkóstolni, de lehet nem is baj. :-) Tejet most kezdtük neki pohárból adni vacsora közbe, idáig mindig fürdés után kapta meg az ágyikójába.Az éjszakát végigalussza, ha nem jön a foga és nem beteg.
2012. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igyekeztem vmi tápláló és tartalmas főzeléket csinálni neki, az mindig bejött.

- főtt krumpli + sütőtök + főtt hús turmix

- rizs + tojásleves + sárgarépa turmix

- főtt krumpli + párolt zöldbab + főtt tojás turmix


stb.

Vagyis amit találok a fagyasztóban, megfőzöm és mehet össze. Borzasztó mennyiséget meg tudott enni belőle, nő is, mint a gomba.

2012. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és nem ébred fel, kb. 3 hónapos kora óta, most 20 hós.
2012. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várom még a válaszokat! Az én kislányom 16 hónapos, jó súlyban van, még szopik, de már le szeretné róla szoktatni, mert főleg az éjjellel vannak gondjaim. Van mikor 5-6 alkalommal is felébred, és ezt már nehezen viselem. Azt mondják, nem lakatom jó vacsorára. Általában hideget eszünk vacsira, olyanokat amiket itt többen írtatok. Kenyér, felvágott, virsli, tojás, tejbegríz stb. 7.kor vacsizunk, lefekvéskor még szopik. Éhes lenne még éjjel?
2012. okt. 18. 13:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Most ugyan 20 hónapos már, de régóta azt eszi, amit mi. Sült csirke, virsli, főzőkolbász, rántotta, tükörtojás, felvágottak, tésztafélék (milánói, túrós, grízes, lasagne), pörkölt (marha, sertés, csirke) tésztával, hekk. Most ennyi jutott eszembe.
2012. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom is hasonlóan eszik, mint az első válaszoló gyermeke.

Szerencsére jó étvágya van, szeret jókat enni. Este lefekvés előtt még megiszik 4-5 deci tejet is.

Alapból nem ébred már, de most bölcsi kezdés óta meg van fázva, és ébred. Amúgy előtte már inni sem kért, aludt este 8-fél 9-től reggel 6-ig.

2012. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 4 hónapos kora óta nem ébred éjjel, nem kér enni. Teát készítek neki a pelenkázóra, de 99%-ban csak reggel issza meg.
2012. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!