Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babám nem vacsorázi...

16 hónapos babám nem vacsorázik, csak tápszert eszik este, nem gond ez?

Figyelt kérdés
Próbáltuk már, hogy 6 óra körül eszik valami kiadósabb ételt, de szörnyű éjjelünk volt tőle, nem akart aludni, fordolódott, nyöszörgött, szerintem túlságosan tele volt a pocija, így nem is erőltettük tovább a dolgot. De nem kellene neki is vacsorázni már "normális" kaját a tápszeren kívül? Reggelizik, tízóraizik, ebédel, uzsira gyümölcs, joghurt, krémtúró, felvágott.
2010. dec. 15. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom néha sztrájkol, nem vacsizik. Nem ijedtem meg, mert a kicsit tudják, hogy mennyi kell nekik. Ne tömd meg, az csak rossz. Napközben beviszi a mennyiséget. Ha a tápit megissza, akkor tuti elég neki, pláne, ha jól alszik. Az én lányom 13 hónapos múlt, s van, amikor ő is csak tejet vagy kakaót iszik estére.
2010. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22 hónaposaim 5-kor esznek utoljára (akkor is gyümölcsöt ráadásul) és utána már csak a tépszer 8-kor. Teljesen jó ez. Nem estére kell teletömni...
2010. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én adok neki főzeléket, ilyesmit este 6 felé és fél nyolckor tápszert (13 hós). Azt mondták, kell már a táplálóbb vacsora. De ha a baba nem kéri, akkor azt kell tenned, amit ő igényel, mert neki az a jó. Ne aggódj, nem hal éhen.
2010. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!