Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdted el neki...

Mikortól kezdted el neki mosni? Mivel? Hogyan? Mikor?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy a babának már az első fogát mosni kell. Van is újra húzható fogkefe.
2012. okt. 18. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Amint kibújt az első foga, 4 hós volt. Imádta rágni a fogkefét, a mai napig 2-3 hetente szétrágja, pedig már 8 éves. Eleinte fogkrém nélkül, aztán egy atomnyi fogkrémmel.
2012. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen akkor kell elkezdeni mikor kibújuk az első ujjrahúzhatóval. Nálunk ez 8 hónaposan volt.
2012. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is 8 hónaposan, az első fognál kezdtük. Rendes pici fogkefével - hadd rágja alapon -, eleinte fogkrém nélkül, pár hónap után minimális lenyelhetős fogkrémmel esténként (előbb én neki, aztán ő is magának), kb. egy év múlva meg már reggel is.
2012. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is már az első fogacskák kibújása után nenedenttel és fogkefével.

De pl. most voltunk fogorvosnál az egyik kisfiammal, (20 hós ikreim vannak), aki azt mondta, most még érdemesebb fogtörlőkendőt használni. Utánanéztem, jó drága, de mondjuk nem tudom mennyi alkalomra elég. Viszont én meg fogom venni, mert a kisfiamnak el volt törve a foga és kihúzták neki a törött darabot, így használni kell minden étkezés után.

2012. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fürdés után? És a fogkrém? Olvastam hogy lenyelhető de azért megpróbáljátok valahogy kiöblíteni?
2012. okt. 19. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg kell tanítani kiköpni - na, ez egy érdekes művelet. :-))))) Amíg nem tud köpni, addig csak egy pöttynyi lenyelhető fogkrémet tettem a kefére, vagy még azt sem. 1 éves kor körül már tudnak köpni, de én még nagyon sokáig lenyelhető fogkrémet használtam, azt is csak nagyon keveset. Alig láthatóan habzott. :-)
2012. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Most 9 hónapos lent van 3 fent meg egy.
2012. okt. 19. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!