Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok aloe vera (FLP)...

Használtok aloe vera (FLP) termékeket a babátoknak?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, hogy az aloe activator napi 2 csepp szinten tartja az emésztést, azaz szoruláskor segít, hasmenéskor fog. Továbbá, hogy a fogrémet fogzáskor jó bedörzsölni. Én még kipróbálnám a naturgélt is naponta egy kiskanálnyit az immunrendszer erősítésére ha majd nem szoptatok. Vannak ezekkel tapasztalataitok? Legjobban az activator és a natur gél érdekel, fogkrémet már vettem. Esetleg a kozmetikumjaik is érdekelnek. Légyszi, írjatok, ha van vele tapasztalatotok. Köszi.
2009. aug. 7. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs babám, de az FLP-t viszonylag ismerem.


A natúr gélnek elég sajátságos íze van (nem tudom, ittál-e már) az áfonyás ihatóbb és ugyanannyiba kerül.


Aktivátor fülfájásra is jó, nálunk bevált.


Szponzori vonalon nincsenek terméktapasztalatok gyerekesek körében?

Azaz aki megismertetett vele, nem rendelkezik (vagy bárki az Aloés ismeretségében)ilyen infókkal?


A kozmetikumok biztosan nagyon minőségiek. Mintha ki is lehetne próbálni őket. Asszem talán egy szalon is van a Kispesti Raktár területén a régi pontnélküli iroda épületében.

2009. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Aktivátort és first-öt használok már elejétől kezdve.Az aktivátor,jó a pocifájásra,a fül és megfázásokra,szembe cseppenteni,fogfájásra stb.A first,egy flakonos spre külső sérülésekre használom.A fején a kozmót ezzel távolitottam el,de ha megcsípi valami,vagy pici kiütése lesznek,vagy megsérül valahol akkor ezzel szoktam befujni.Ösztől immunerősítőnek gélt is szeretnék venni neki.Szeretem ezeket a termékeket,mert tényleg használnak,nem olcsóak,de sokáig elég.
2009. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is használom az FLP termékeket. Ismerem is a céget és majdnem az összes terméket. Nálunk a családban van egy ismerős, konkrétan az öcsém, ő jár el vásárolni a családban mindenkinek. Az aloe termékeket gyermekeknél 2 éves kortól ajánlják használni, előbb nem igen. Aki járt kurzusokra, annak tudnia kell. Én voltam nagyon sokszor, hogy megismerjem a termékeiket.

Jó egészséget kívánok!

2009. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!