Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok az új Babylove...

Próbáltátok az új Babylove (DM) szélesnyakú cumisüveget a hozzávaló cumival? Tényleg megakadályozza a levegőnyelést?

Figyelt kérdés
Maga a cumisüveg nem is drága, de a hozzávaló cumi drágább, mint a többi. És ha egyszer szélesnyakú üveget veszek, akkor már csak olyan cumit tudok hozzá venni. Szerintetek megéri, vagy maradjak a hagyományosnál?
2009. aug. 8. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én is nézegettem ezt a cumisüveget,és szerintem van olyan jó,mint a többi széles nyakú.Külsőleg nekem az Aventes jutott eszembe róla,a cumija legalábbis hasonlít.Az Aventes cumisüveg maga 1300 körül van,a hozzá való pótcumi is kb.Úgyhogy én biztosan fogok venni ilyen cumisüveget.Egy próbát megér(570 ft-ért láttam a hétvégén a 260 ml-es üveget).

Bocs,hogy tapasztalattal nem tudok szolgálni,de mi már kipróbáltunk mindenféle széles nyakú cumit.Szerintem olyan nam létezik,ami tökéletesen megakadályozza a levegőnyelést.

További szép napot nektek!

2009. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Én az első gyereknél a hagyományos DM-es cumisüveget használtam. Azzal is meg voltam elégedve. Most a másodikat várom és csak feltérképeztem a piacot. Egyet biztos veszek majd, legfeljebb, ha nem válik be, akkor váltok.
2009. aug. 10. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a széles üveg de hamar vákuumot szív bele a baba.
2009. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! én is vettem, de a szelep semmit sem ér sajnos, a lányom nem szerette. annyiból jó, hogy BPA mentes, ellentétben a polipropilén üvegekkel. nekünk tomme tippee van és szerintem ez veri mindet, ráadásul elég olcsó is ahhoz képest, hogy mennyire jó minőségű. (persze csak a dupla kiszereléses)
2009. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!