Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az jó, ha a kicsimnek a...

Az jó, ha a kicsimnek a fülzsír kiül a fülkagyló szélére, és csak le kell törölgetni?

Figyelt kérdés
Eleinte próbáltam babafültisztítóval, de pár hete észrevettem, hogy talán ez is fölösleges. Neki nagyon szépen kijön a "lyuk" szélére, ahonnan finoman ki tudom törölni. Ez jó? Van másnak is így?
2009. aug. 8. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is így van, állítólag ez nagyon jó
2009. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én is csak onnan törölgetem ki, a kis fülébe nem fogok belenyomogatni fültisztitót. Neki minden "mini"; és ha megmozdítja a fejét én meg betolom a fülébe; akkor még baj is lehet...:( Nem, én is csak kívül tisztogatom, az a biztos (12 hetes babó anyukája)

2009. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kizárólag babafülpiszkálót hazsnáltam, és nem nyomtam be a fülébe, de néha beljebbről kikotortam egy-egy darabot. A napokban vettem észre, hogy már 14 hós a lányom, és ezer éve használtam fülpálcikát. Gyönyörűen tisztul neki is, és csak a széléről-már kezemmel el tudom távolítani a darabokat.
2009. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is szabad nyúlkálni bele. Ami kijön, azt letörlöd és kész:)
2009. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az egészséges! Csak töröld le és kész!
2009. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, csak valakinek benne marad, még bele is látsz, és azt csak piszkával tudod kiszedni, amivel állítólag, igen, csak beljebb nyomja az ember. Ezért gondoltam, hogy így talán egy plusz jó! Talán így még a fülgyulladást is könnyebb elkerülni?

Köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 9. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!