Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos kislanyomat ha...

6 honapos kislanyomat ha labra allitom, folyton csak ugral, es imadja, nem lehet allitani le. Ez normalis? Es hagyhatom kicsit h. oruljon? Felek h. valami baja lessz.

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
6 hónaposan még nem szoktak a gyerekek felállni. Állítani nem szabad, mert elgörbülhet a lába. Várd meg, amíg saját magától feláll.
2012. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Ne állítsd. Majd ha magától áll, akkor örüljön. Mert a gerincferdülésnek és egyéb hát és görbe láb problémának biztos nem fog örülni később.
2012. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne állítsd szándékosan!!! Majd ha magától feláll,akkor gyakorolhatja, erősödhet. Nekem az első fiam 6,5 hónaposan kapaszkodva felállt, a második fiam pedig 6 hónaposan állt fel kapaszkodva! Ha nem látom, nem hiszem el,de van ilyen! Nem győztem őket leültetni, de egy idő után már lehetetlen volt. Egyiknek se görbe a lába és semmi bajuk sincs!
2012. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bizony van! Azén lányom 5 hónaposan állt fel először a kiságyban.Most 6 és fél hónapos és ha hiszitek ha nem oldalazva lépeget a bútorok mellett és stabilan ül.

Na, de a kérdésedre válaszolva kedves kérdező, tényleg ne állítgasd semmiképp se. Majd feláll magától és annak fog majd csak igazán örülni :)

2012. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én babómnak beszereztem egy ilyet:

[link]

Kicsit drága mulatság, de ha megteheted szerezz be egyet, ha már tud állni. (és persze ha fel tudod rakni)

Lányom imádta, nagyon sokáig elvolt benne, ebben ugrálhat kedvére.

2012. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Imádják ilyenkor ezt csinálni, én tudom mire gondolsz, a szakkönyvek is írják, hogy ezzel próbálkoznak, és ezzel erősítik a lábizmaikat, szóval nyugodtan hagyhatod, az enyém is rötyög közben ezerrel :)

Az összes szaklapban ezt olvastam, amit csak kaptam, és nem görbül el a lába, ez kamu!!!

Nem lesz baja, no para!!!

2012. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Akkor én most megcáfolom a legutolsó hozzászólást ugyanis unokahugomnak van egy kisfia és túl korán kezdték el sétáltatni, mikor még nem állt biztosan és igenis meggörbült a lába a nagy súlytól. Azt tudni kell hogy jó húsban lévő baba volt. Most 3 éves de még mindig O lába van. Nem tudom ki fogja e nőni valaha. Ne erőltesd,fog még járkálni eleget életében, minek siettetni? Semmivel sem jobb ha 6 hónaposan már próbál lötyögni mintha 7 hónaposan kezdené el.
2012. okt. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolm nem az volt a kérdés, hogy felállítja és ott hagyja. Hanemm, ha fogja közben a hónaajlánal akkor rugózik. Igenezt minden baba csinálja és mivel nem hagyod, hogy ránehezdejen a lábára nem lesz semmi baja. Ez csak egy újabb dolog amit felfedezett és nagyon tetszik neki.
2012. okt. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
uggy ahogy mondod (utolso)persze nem engedem ra a labara,tartom a honajanal es a laba kozott. csak tudni akartam h.mas baba is csinal-e ilyet :) es koszonom a valaszokat.
2012. okt. 21. 12:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es! Nem direkt sétáltatásról, és erőltetésről beszéltem, te fogyatékos!!!!

Hanem játékról!!!!

2012. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!