Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól hagyhatom...

Hány hónapos kortól hagyhatom a kislányomat a nagyiékkal éjszakára?

Figyelt kérdés
El szeretnénk utazni 3 nap 2 éjszakára, és nem tudom,hogy a 13 hónapos kislányomat vigyük e magunkkal vagy maradjon a nagyiékkal. Ti mikor hagytátok először éjszakára mással a babátokat? Mik a tapasztalatok?
2009. márc. 13. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a nagyiéknál.Barátnőm kislánya 2 hónapos volt,amikor a nagyiéknál volt egy hétvégére.Igaz ő tápszeres volt.
2009. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ,hogy mennyire szokott hozzá a nagyihoz és,hogy máskor is hagytad e már nála éjszakára szóval,hogy milyen a kettejük kapcsolata.Az én fiam 10 hónapos,de nem tudnám elképzelni,hogy 3 napra ne legyen velem(főleg utazás miatt).Én biztos csak rá gondolnék stb. Szóval számomra ez elképzelhetetlen,de te érzed és neked kell ilyenben döntened.Szerintem őt is megviselné és ha tudtok inkább menjetek hármasban.Majd ha nagyobb lesz akkor biztos tudtok egy pár napot ketten is elutazni.
2009. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Ilyenkor már hagyhatod nyugodtan. De ne akkor hagyd először, amikor 3 napig nem lesztek otthon.

Próbáld ki egy hétvégén, hogy hogy viseli.

Mondd meg neki, hogy este elmentek valahova, ahol csak felnőttek vannak, ő nem jöhet. Ne mondd azt, hogy bármikor érte mentek, ha akarja!


Kellemes kikapcsolódást Nektek!

2009. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig még soha nem hagytam senkire éjszaka, ezért vagyok most is bizonytalan. Már napközben 2-3 órát hagytam a nagyszülőkkel, de éjszaka még soha.
2009. márc. 13. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Próbáld ki! Vigyetek mesekönyvet, játékot, amit nagyon szeret, amivel elalszik.

Az első éjszaka biztos nem lesz egyszerű NEKED, de jó lesz egy kis nyugi! Szükségetek van rá!

2009. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáljatok ki egy éjszakát. Vidd a kis takaróját, meg amivel alszik. Aztán meglátjátok, hogy alszik e.

Sok sikert!

2009. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!