Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babát mikor és hogyan...

2 hetes babát mikor és hogyan vigyük ki az udvarra? Szopcsi előtt vagy után? És mennyi időre? Le kell takarni vagy már érheti fény?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Mindegy hogy mikor, de úgy érdemes, hogy először csak 10-15 percre mentek ki, vagyis érdemes akkor mikor tudod hogy még ébren van egy kicsit, és a levegőzés után leteszed aludni.

Fény érheti, legyen felöltöztetve hőmérsékletnek megfelelően és ne tűzzön azért a szemébe a nap.

Nap mint nap növelheted az időt 10 perccel, egy-két hét múlva már aludhat babakocsiban kint.

Mivel most szép idő van, szerintem délelőtt 10-11 körül vagy délután 3 körül menjetek ki, akkor kellemesen süt a nap. Szélvédett helyen legyetek.

2012. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Célszerű szoptatás után kivinni,akkor nem fog sírni mert éhes.Először csak 10 percre menjetek és mindennap többre.Letakarni?Hogy érted?Betakarni be kell.De teljesen ne takard le.Nem kell eldugni a levegő elől.Semmi baja nem lesz ha fény éri.
2012. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Érheti fény??? Hát persze, hogy érheti, nem is értem, ezt hol hallottad. A lakásban tök sötétben ültök???

Már bőven kiviheted, egy hete is vihetted volna, olyan szép az idő mostanában. Öltöztesd fel, takard be, szoptasd meg, aztán menjetek. Kint lehettek akár egy órát is.

2012. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 72 %-os! Elmagyaráznád mi bajod a szopcsi kifejezéssel? Szóljál már akkor a gyámügynek is és vegyék el a gyereket tőlem, mert nekem csak játékbaba való...vagy még az sem. Gondolom neked nincs gyereked, de nem is baj nem neked való az. Játékbabázz inkább.


Hogy fejeztem volna helyesen ki magam? Etetés után? Szoptatás után? Megosztanád? Ha már értelmesen nem tudsz válaszolni a kérdésemre.


Kérlek írd le nekem, hogy soha többet ne követhessek el ilyen szörnyűséget...

2012. okt. 23. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Képzeld van egy 4 hónapos koraszülött kislányom,akit imádok,de még eszembe nem jutott,hogy ilyen idétlen kifejezést használjak vele kapcsolatban.Az ostoba tinédzserek beszélnek így:szercsi,puszcsi...stb.Én is szoktam becézni,de azért vannak bizonyos határaim.Részemről a téma lezárva.
2012. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, te szuperanya.... elnézést kérek tőled...meghajolok tökéletességed előtt.
2012. okt. 24. 07:45
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy szóval nem írtam hogy szuper anya lennék,nyilván a szövegértelmezéssel is vannak problémáid,ha az általam leírtakból ezt szűrted le.
2012. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!