Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről? Megéri?

Mi a véleményetek erről? Megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 21. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
giccses,és drága
2012. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább költenék többet és vennék egy minőségit. Ezen nem spóroltam.
2012. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy minosegileg ez megfelel es ugy mukodik, ahogyan az ember elvarna.

Mi 40 ezerert vettunk angelcaret, ezen nem akartunk sporolni.

De lattam mar itt vateran 10 ezerert is angelcaret, szerintem inkabb arra sporoljatok ossze es ruhazzatok be egyre, ha szeretnetek legzesfigyelot.

Ez egyenlo a nullaval...en ugy gondolom.

31 hetes kismami

2012. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

25 ezer körül van TopCom, azt használjuk lassan 3 éve.

Ha több babát szeretnétek, és több szobába raknátok, akkor érdemes olyan TopComot választani, amihez több egység csatlakoztatható.


Pl.: [link]

2012. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez bébi őr, nem légzésfigyelő!!!

Ez arra való, ha a baba külön alszik, vagy kimész teregetni a udvarra, haldd ha sír, vagy nyöszörög..

2012. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én biztos olyat vennék (vettem), aminek van 220-as adaptere is. Ezek nagyon zabálják az elemet. ...és rettentő gagyinak tűnik. Szerintem ilyeneket a kínai piacon is árulnak :)
2012. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg gagyinak tűnik, mint egy olcsó kínai piacos játék.

8000 Ft-ért Momert márkájút kaptunk, amihez van adapter, garancia.

Ha már kell bébiőr, amit évekig fogtok használni, akkor érdemesebb egy nevesebb fajtát választani.


[link]


Aki az angelcare-t javasolta, szintén egy nagyon jó márkát mondott, de ott a légzésfigyelővel van összeépítve a bébiőr. Ha még nincs légzésfigyelő, és szeretnétek venni, akkor érdemes beruházni rá.

(Egyébként egyre megfizethetőbbek a légzésfigyelők is.)

2012. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is gagyinak tűnik. Ha csak alkalmanként kell (néha kimész teregetni, leviszed a szemetet stb), akkor megvenném, de ha mindennapos, állandó használatra kell (mert a nagy a ház, és nem hallod soha, ha a felébred), akkor nem.
2012. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bébiőrt akarsz vagy légzésfigyelőt? Mert ez CSAK bébiőr! A légzésfigyelőnek van igazából több értelme, de te tudod. Légzésfigyelőn tényleg nem érdemes spórolni, ha már vesz az ember, mi is megvettük az angel care-t, inkább a babakocsi legyen olcsóbb.
2012. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!