Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném ha elmondanátok...

Szeretném ha elmondanátok erről a babakocsiról a véleményeteket. Kösz Megéri ennyiér stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 14:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2011. aug. 20. 14:09
 2/14 A kérdező kommentje:
Vagy ez: [link]
2011. aug. 20. 14:10
 3/14 A kérdező kommentje:
Vagy ha tudtok jobbat max ennyiért akkor ajánlanátok nem lenne rossz ha olcsobban is tudnák venni kocsit
2011. aug. 20. 14:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyikkel sincs tapasztalatom, de nekem a Graco jobban tetszik, márcsak azért is, mert egybe tolókaros. A szarvasat nagyon nehéz egy kézzel irányítani. Én a sportkocsinkat ezzel nagyon megszívtam. A kislányom már szeret sétálgatni, de képtelenség egyszerre a kocsit is tolni, és a kezét is fogni.
2011. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én sem ismerem ezeket a kocsikat, de mindenképpen egybe tolókarosat ajánlok! (habár a másik jobban néz ki) :)
2011. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

pl:

[link]

2011. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Neonatot nem ajánlom. Bár nem látom, de gyanítom, hogy ugyanúgy túl elöl van a baba lába közötti heveder rögzítése, mint a többinél. Emiatt pedig szegény baba csak csúszik kifelé. Egyik ismerősömnek van ilyen márkájú babakocsija, de ahhoz szerintem kicsit drága, hogy pléddel kelljen kipárnázni, hogy a baba tudjon benne ülni.
2011. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: még annyit, hogy az nem jó, ha a lábtartó nem állítható külön. Ezzel pedig én jártam meg, ugyanúgy nem tud benne stabilan ülni egy kisebb baba, ha nem tudod közel vízszintesig emelni a lábtartót.
2011. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, mint te, tehát nincs tapasztalatom, de hihetetlen sok babakocsit néztem meg az utóbbi hetekben. Amúgy Én egyikre sem szavaznék. Ebben az árkategóriában sokkal jobb babakocsikat is találsz.

Ahogy előttem is írták a Cam-nak nem praktikus a tolókarja és szerintem nehéz kocsi is. A második ugyan valamivel csinosabb, de nincs is hozzá külön mózes, mégis ugyanannyi az ára, mint amelyikhez van...


Nekünk fontos, hogy könnyű legyen és kicsire csukódjon, továbbá, hogy mindhárom funkció külön felhelyezhető legyen a vázra. Állítható legyen a tolókar, a lábtartó és mivel téli babánk lesz, így 3 lábzsák legyen hozzá (de legalább 2).

Sajnos mindig olyanba szerettünk bele amelyik kifutó modell és már nem lehet kapni, így most még két kocsi között vívódunk (már ha lehet kapni) az egyik az ESPIRO Vector 4 Lite, a másik a BABY DESIGN Sprint Plus.

Ja és számít az ár is. Egyik 76ezer, utóbbi 63ezer. :)


Üdv: egy 35 hetes kismami

2011. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Graco


Volt több Graconk és nagyon jó, megbízható márka. Canadában szinte mindenkinek az van:)


Annyi hátránya van, hogy összecsukva nem minden csomagtartóba fér bele ez a változata. Amúgy egy stabil, megbízható járgány!

2011. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!