Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek gyermeketek,...

Hogy kezelitek gyermeketek, ha a szokásos 2,5 óra helyett csak felet-egyet alszik, és hihetetlen kezelhetetlen egész délután?

Figyelt kérdés

Állandóan fájdalmat okoz, harap, rúg, csíp, tépi a hajam, visít, semmi nem jó neki, nem eszik, nem iszik, nem lehet vele bírni, de elaltatni sem....

Ti hogy kezelitek ezt?


2009. aug. 8. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Séta? Játszótér?

Nem tudom mekkora a babád, az enyém 11 hónapos. Néha őt is elkapja a hév, és az hiszi mindent szabad. Ilyenkor én leülök vele, megfogom, és elmondom, hogy ilyet ne csináljon. Ritkán hat :) de a hisztit általában abbahagyja. Ha végképp semmi nem használ, és látom hogy fáradt, beteszem a kiságyba megitatom megpuszilom, és kimegyek (már egyedül alszik el régóta). Hagyom elaludni. Néha sír mikor kimegyek, de ráhagyom ilyenkor.

Séta sokat használ. Kicsit kimegyek vele, rohangálunk egy két kört, és jobb kedve lesz. Ha énekelk attól megnyugszik.

Kifli vagy keksz? Imádja majszolni, és sok vélt/valós sérelmére gyógyír :)

Hát nálunk ennyi dolog válik be.

Üdv :)

2009. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi:-)

14 hós lesz

enni imád, de nem tartom jónak, ha eszik nagyon étkezések között.

A séta jó, csak én is sokszor hulla vagyok, mert 11 hetes várandós vagyok, ájuldozok ebben a melegben.

Letettem aludni, fél óra sírás után apa kivette, nem aludt el vele sem.

Most kapott dinnyét, kicsit talán jobb, csak bízom benne, hogy kibírja fürdésig..

Várok további ötleteket:-)

2009. aug. 8. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor csak a séta hat, akkor lenyugszik. 11 hónapos lesz. Ilyenkor hamarabb fürdetem meg, van hogy már fél 7-kor, és utána picit játszik, és mehet aludni.
2009. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!