Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babának a Jana bébi...

1 hónapos babának a Jana bébi vizet lehet adni? Hogyan? Csak úgy az üvegből töltsem cumisüvegbe vagy kell vele vmit előtte csinálni? (forralni) Nem lesz tőle baja? Ti használjátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nincsrá írva hogy nem kell forralni?
2009. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felbontás után 24óráig forralás nélkül használható, utána csak forralással. Én személy szerint felforralom a csapvizet, akár napi 2-3alkalommal, az a pár deci hamar megvan. Esetleg ha te is iszol akkor érdemes szentkirályit venni,reggel megbontod,ami nem fogy el megiszod te. Arra kell figyelni ha ásványvizet adsz, hogy alacsony legyen a nitrát és nitrit tartalom.
2009. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Jana baby vizet használok. Nem szoktam felforralni 24 óra után sem, 3-4 nap alatt használok el egy üveggel. Mindig hűtőben tárolom.
2009. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!