Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hívják azokat az apró...

Hogy hívják azokat az apró labdás felfújhatós játszó sátorokat, amibe beteszed a babát a sok labda mellé? Hol lehet ilyen kapni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 04:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Labdamedence.. [link]
2012. okt. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tescoban is van labda 100asäval csomagolva!Veszel egy sätrat ami tetszik es labdät bele ammegyi tetszik!mi igy csinältuk!A länyom elsö szülinapjära kapta es imädta imädja azota is!
2012. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy bepofátlankodok,de engem is érdekelne.Kisfiam nagyon szereti a labdákat és ez egy szuper ötlet,most lesz a szülinapja és én is vennék neki szívesen.A tescoban nem csak műanyag labdák vannak(a 100 db-os kiszerelésre gondolok)?
2012. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
grando.hu-n rá tudsz keresni. ott van hozzá csatolható alagút is amiben mászhat.
2012. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En a tescoban vettem a nyär vegen müanyag de puha!HA keszen veszel sätrat labdäval abban is ilyen van nem szivacs!
2012. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát akkor lehet kapni a tescóban 100-as labdát!!!?:) Köszi,bocsi! Csak már mindenhonnan elvitték ami elfogadható árban volt.
2012. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!