Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres (Beba h. a. start...

Tápszeres (Beba h. a. start aktív) babám ma híg, vízszerű, sárga kakit produkált. Eddig zöld széklete volt, néha sárga, de nem vízszerű. Valami baja lehet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor nem kaki volt hanem fosi.Ha holnap is az lesz akkor mutasd meg a dokinak, mert most körülöttem (a lányom is) hasmenéses virust kapott el.Nem lázas?A kedve jó? akkor nagy baj nem lehet.
2009. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lázas, mosolyog sokat, nem sír. Ma délután volt rendes kakija is, ez most estére jött neki.
2009. aug. 8. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor az a lényeg.Nemtudom mennyi idős,a fogzásnál is előfordul a hig kaki.
2009. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2hós, Köszi.
2009. aug. 9. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mennyire fogadod meg a tanàcsomat,de én a hadak utjàt jàrtam meg ezzel a problémàval.Orvos szerint nincs gond,szomszéd szerint laktoz érzékeny...Nekem meg ki volt a nem létezö tököm is hogy mi lehet a gond?

Na egy nap hosszas szenvedés utàn valamiért a korhàzba kellett menne,azt hiszem ellenörzés.

Mondom,megy a gyerek hasa,de nem làzas,jo az étvàgya.

Kérdi a doki,mit eszik a gyerek?Mondom Beba H.A.

tUDOD MI VOLT A KÉRDÉS?

Miért pont H.A.?

A h.a. az az allergiàs gyerekeknek van elöàllitva.

Ha a te gyermekednek nincs allergiàja a sima BEBA TÀPSZERT ADJAD!

Nekem màsnap helyre àllt minden.

És a hölgy azt is mondta hogy H.A.-T akkor aànlanak gyerekeknek ha azoknak szorulàsuk van,

szoval melegen ajànlom hogy vegyél sima Beba-t,vagy bàrmelyik tàpszert,H-a-jelzés nélkül!

Ird meg hogy alakultak a dolgok!

Üdv,egy 5 honapos baba anyukàja

2009. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!