Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescós pelenka? A liláról sok...

Tescós pelenka? A liláról sok szépet hallottam, nálunk azt nem lehet kapni, van sárga és zöld. Ezek milyenek?

Figyelt kérdés
nekem az a lányeg hogy legyen derék gumirozása és ne nylokn legyen kívülről
2010. máj. 18. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én a 3-as méretű zöld Tescosat használom,és semi bajom vele!Majdnem olyan,mint a Pampers,csak egy picikét vastagabb.Nekem az tetszik benne a legjobban,hogy ebben is jól szellőzik a popsija,nem fülled bele a bőre a babámnak!És a Tesco-s zöld törlőkendőről is csak jót tudok mondani!Persze a babádtól is függ,nekem például fogalmam sincs arról,hogy érzékeny-e a 3,5 hónapos kisfiam bőre,de szerintem nem lehet túl érzékeny...

Remélem,segítettem!Jó babázást!Ny

2010. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 4es zöld tescosat használunk.Nekünk bejött.Inkább a liberora emlékeztet mint a pampersre.
2010. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is zöldet vettem amíg kellett. Nem hátul, hanem a tépőzárnál gumis és egyáltalán nem nylonos. Próbáld ki nyugodtan.
2010. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi használjuk a 3-as és a 4-es méretet is. Mind a kettő bevált.
2010. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,a sárgáról senki nem írt,senki nem próbálta?én előbb egy kisebb csomagolású zöldet veszek,mert épp méretbeli problémáink vannak 4-5 kg között van a fiam,a 3-6kg-ig tartó pelusok majdnem kicsik,fajtája válogatja a 4-9ig tartó meg fölér a hóna alá...
2010. máj. 19. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!