Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a füle vagy csak...

Fájhat a füle vagy csak "megszokás"?

Figyelt kérdés
Kisfiam néha a fülét "csapkodja", belenyúl a fülébe. Fürdés után amikor törlöm, elhúzza a fejét és akkor is odanyúl, mintha érzékeny lenne. Egy éves. Elég régóta csinálja,amikor nyűgös, álmos akkor is a fülét fogja, de nem szokott hirtelen sírni, de mégis mintha néha fájhatna neki. Gyerekorvosunk szerint csak játszik vele..(??nem hiszem..)másnak is csinálja a gyereke, hogy piszkálja a fülét? Jövőhónapban visszük a fül-orr-gégészetre..melegítsek sót a fülére, vagy addig ne csináljak vele semmit? Védőnő válasza: ha fáj melegítsek, ha nem fáj nem szabad..de nem tudom, hogy tényleg fájhat-e neki, vagy "csak" tényleg megszokás??
2012. okt. 23. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
hat igen.nincs konnyu dolgod,mert tenyleg nem tudhatod h tenyleg faj-e? annyit tudok mondani hogy az en lanyomnak mikor fullgyulladasa volt akkor belul piros volt, es ha a fule tovenel megnyomtam akkor sirni kezdett,es o is piszkalta.
2012. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:-( sajnálom a lánykádat:-( nem piros neki belül, csak amikor már megpiszkálta, de amúgy nagyon érzékeny bőrű, komolyan, ha egy légy rászáll, ottmarad a nyoma..a fül orr gégészeten annyit mondtak, hogy most az orvos szabin van, akkor menjünk csak, ha fáj neki...na nem lettünk okosabbak..
2012. okt. 23. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
5 honapos koratol a lanyom is folyton piszkalja, beleteszi a huvelykujjat es tekergeti benne, vigyorog hozza, nagyon aranyos de en fraszt kapok tole, hogy mindig bantja, hiaba veszem el a kezet ujrakezdi. Szerintem csak jatszik vele, hallasa nagyon jo, apro kinti hangokra is felfigyel. O is 1 eves
2012. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiamnak mikor fájt a füle onnan vettem észre, hogy hason alszik, és arra az oldalra nem fordította a fejét. Illetve ahogy az első írta nyomd meg a füle tövénél és ha fáj neki bizony keservesen fog sírni. Ja és az én fiam akkor szokta a fülét vakarni, mint a macska (lehet ez viccesen hangzott) ha álmos, és nagyon fáradt.
2012. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!