Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfajos babak anyukai! Hogy...

Hasfajos babak anyukai! Hogy birjatok? 12 hetes a kislanyom es kb.2 hete minden este eloall a hasgorcse, ordit mintha nyuznak szegenyt, annyira faj a pocija, nagyon purcos. Aki hasonlo cipoben jar, kerem irjon

Figyelt kérdés
minden nap ejfel utan van lefekves nallunk, este 8 utan kezdodik a siras, ejfelig nem tudjuk letenni aludni,mert ordit. anyatejes baba, nagyon vigyazok mit eszek, egyik nap csak tapot adtam neki, hogy lassuk tejemtol faj a hasa, de csak voltak gorcsei, ugyhogy mar nem tudom kihez forduljak segitsegert.
2012. okt. 24. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. egy hetet bírj ki, 3 hónapos korában állítólag elmúlik. At én lányom szombaton lesz 3 hónapos, 2 napja ordibál éjjel, látszik, hogy szenved a hasától, sokat pukizik, én is gondoltam már mindenre:( Remélem igazuk lesz azoknak akik mondták ezt a 3 hónapos kort. Arra is gondoltam már, hogy van valami hasmenős vírus, esetleg azt elkaptam, csak nem jött ki rajtam, a kicsin meg igen. D amúgy nincs ötletem:(
2012. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is hasfájós volt, betöltötte a 3.hónapot és mintha elvágták volna. Komolyan.

Addig pedig, hogy segítsek rajta, Mecsek Baby-t adtam neki, amiben van édeskömény (szélhajtó hatású). Ennyit tudok mondani :)

2012. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hetes lesz a héten,extrém hasfájósak vagyunk! Nekünk a papaverines görcsoldó vált be, igaz,hogy ez már gyógyszer,de legalább nem szenved. Én minden este adok neki egy teáskanállal,és nyugodtak az éjszakák,1-szer kel az éjszaka! Használok még Colief cseppet, az is jó,lebontja a tejbe a laktózt! Én nem bízok benne sajnos,hogy pont 3 hónapos korában el fog múlni,de mi is várjuk a csodát! Jobbulást nektek!
2012. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is extra hasfájós volt, ő reggeltől estig ordított minden nap és nem múlt el sajnos a 3. hónap után sem. Úgy az 5. hónap végére rendeződött, de teljesen csak fél éves korára nőtte ki. (Most 8 hónapos és egy tünemény mosolygós baba) Remélem nálatok hamarabb véget ér!
2012. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon koszonom a valaszaitokat, most is alvas kozben nagyokat purcikal, en az espumisan cseppet adtam neki de mar arra sem reagal, teat pedig nem tudok lenyomni a torkan...nem akarja inni
2012. okt. 24. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a biogaia protect baby csepp vált be, napi 5 csepp kell, lehet tápszerbe, tejcsibe, vagy kiskanállal is adhatod neki. Jó hasfájásra, székrekedésre mindenre. 3500ft de megéri..
2012. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
INFACOL.
2012. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!