Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2es fel honapos kislanyom...

2es fel honapos kislanyom van.9kor kel, majd a ferjem jatszik vele, alszik 12tol kb 3ig, aztan mikor felkel este 9,30ig minden percen vele vagyok a szobaba, vagy neha setalunk. Szerintetek jo ez igy. Talan hagynom kellene picit egyedul is?

Figyelt kérdés

#baba #toltott ido
2012. okt. 23. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden percben vele vagy? Ott ülsz mellette? Vagy "vele" vagy, azaz a gyerek a szobában, Te jössz mész, takarítassz, pakolsz, főzöl, stb...tehát veel vagy, de mégsem ülsz mellette?
2012. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ezt mos én se értem :)

mit csinálsz a babaszobában 9,30 órát?

miért nem viszed ki a nappaliba, konyhába, fürdőbe?

én pl. vittem magammal, így több inger érte.

ha a nappalit raktam rendbe, vagy tv-ztem, neteztem kicsit akkor ő a nappaliban a földön a játszószőnyegén volt, ha főztem akkor a konyha előtti habtapin volt, ha a hálót raktam rendben akkor a nagyágyon volt. persze vele is foglalkoztam, de nem sokat, ha eljátszott akkor arra a 10-15 percre mentem a dolgomra, de vele egy térben :)

estére meg beidőzítettünk tornát, körbesétáltuk a lakást, kinéztünk az ablakon, ilyenek, meg ugye naponta 2x sétáltunk, boltba mentünk.

nem kell minden pillanatban vele lenni mert aztán tényleg nem tudsz majd megmozdulni ha kéne, jogosan fogja elvárni tőled 1 évesen is, hogy ott ülj mellette míg ő játszik :)

2012. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!