Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek annyira megromlott...

Mindenkinek annyira megromlott a kapcsolata a parjaval, a baba szuletese ota mint az enyem?

Figyelt kérdés
vagy csak nekem?
2009. aug. 9. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
A mienk megromlott eléggé. Talán mert 24 órás, kétszemélyes babánk van, talán így lett volna egyébként is.
2009. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem birom mar idegileg ,hogy miota megszuletett a fiunk mindg egyedul megy mindenhova en meg otthol ulok a gyerekkel,vagy csak en fogom fel ilyen tragikusan .ő mindig foglalt ,mindig dolga van ,es mar en sem erdeklem ugy mint azelott .nemtudom miert lehet ez?
2009. aug. 9. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém nem romlott meg,igaz,kevesebbet szeretkezünk,de ennyi.Hova megy nélkületek?Közösen nem tudtok menni?Próbáltál beszélni vele?A gyerkőc mennyi idős?Nem lehet ,hogy ő is úgy érzi,elhanyagolod,ezért megy ide oda? A gyerkőcre nem tud vigyázni vki(rokon,barát,szomszéd) akiben megbízol 1-2 órára,hogy kettesben el tudjatok menni valahova?
2009. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Sok párnál előfordul ez. A legtöbb férfi folytatja úgy az életét mint baba előtt. Ugyanúgy eljárnak a maguk kis szórakozására (foci, horgászat, bulizás,stb)mint amikor nem volt manó. Valami miatt úgy érzik, hogy ez nekik jár. Ha szól érte a nő, akkor fel vannak háborodva, és leházisárkányozzák az asszonyt. Eszükbe sem jut, hogy az anyuka hetekig, hónapokig össze van kötve a babával, csak együtt tudnak menni bárhová. Nem esik le nekik, hogy az anyukának is járna egy kis pihi, szórakozás. Hiszen nekünk most ez a "munkánk", babát gondozunk, anyukák vagyunk.

Az én párom is ilyen. Én már nem szekálom, azt csinál amit akar. Ha majd nagyobb lesz a manóm, akkor megyek én is csavarogni. Ha majd újra dolgozni járok, akkor szépen megosztjuk a kicsi felügyeletét, és lesz bizony hogy én megyek hétvégén bulizni.

Hazakényszeríteni úgysem lehet, és mintaférjet sem tudok csinálni belőle azzal hogy veszekszem. Ha ő nem vágyik velünk tölteni a szabadidejét, hát akkor menjen isten hírével!

2009. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A miénk eleinte javult, aztán pár hét múlva nagyon elkezdett romlani.Nem érti meg sokszor, hogy az anyaság ugyanolyan, sőt, még keményebb meló, mint sok másik. Persze amikor mondtam, hogy menjen el ő gyesre, kiakadt. Nincsenek közös programok, alig van nemi életünk, nem nagyon akar beszélgetni velem, és nem bírja megérteni, hogy este 9re miért fáradok el.Már nem egyszer mondtam, hogy akkor legyen vége, mert én ezt nem bírom így, akkor meg bocsánatot kért, és fűt-fát ígért, hogy változni fog, prsze semmi nem lett azóta se belőle.úgyhogy sajnos ezzel nem vagy egyedül, és szerintem még sok ilyen anyuka van.
2009. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy türelem kell a babához, mellette nagy alkalmazkodás a férjedhez...nem könnyű. Kevesebb a türelmem és nehezebben tűröm az eddig fel sem tűnt dolgokat. Most hogy 9 hós a kicsi, már jobb, mert 2 hós korában volt egy nagy hullámvölgy, nem foglalkozott velünk, mert ugy érezte, túl okoskodó vagyok, nem engedem ha tanácsot ad, nem hallgatom meg, igy hozzánk se szólt. Majdnem összepakoltam, mire végre rájöttem mi baja. Azóta jobb, figyelek arra amit javasol a baba körül, amugy nem mond marhaságokat, én vagyok nagyon önfejű.
2009. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nem, sőt...! Mindig is tudtam, hogy a férjem imádja a gyerekeket, de hogy ennyit fog vele foglalkozni, a rengeteg munka mellett, azt nem gondoltam. Mi mindent megbeszélünk egymással, nagyon sokat segít, ha fáradt vagyok azt figyeli mit tud ő megcsinálni, helyettem.

Pedig reggel 7-től este 5-6-ig dolgozik, kemény fizikai munkát. Nagyon szeretjük egymást, ha lehet még jobban, mióta kislányunk megszületett.

2009. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem függ az alapoktól is. Nekünk szerencsére nem romlott meg a kapcsolatunk, de bizony azért mindkettőnket megpróbált az elmúlt 14 hónap. Voltak rossz időszakok, amikor pl. nem akart aludni a kislányunk, akkor bizony előfordult, hogy türelmetlenek voltunk vele is és egymással is. De utána mindig megbeszéltük és igyekeztünk, hogy legközelebb másképp legyen. Ehhez két ember kell az igaz. Gyanítom, lehet, hogy a férjed nem olyan típusú ember. Az enyém borzasztóan családcentrikus és imádja a lányát, bármit megtenne azért, hogy egy kicsit együtt lehessen vele. Tehát esze ágában nem lenne elmenni a haverokkal. De az teljesen igaz, hogy minden kapcsolatot próbára tesz egy kisgyerek. Talán a Te párod még nem elég érett a családhoz.
2009. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem se volt érett rá. Most 11 hónapos a pici, 6 hónapos volt, mikor elköltözött tőlünk, és azóta újra éli a fiatalkorát.
2009. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!