Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hálószoba 2 baba ti ezt...

2 hálószoba 2 baba ti ezt hogyan oldanátok meg hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kislányunk.Születése óta a saját szobájában alszik.Mi pedig a mi szobánkban.A lakásunk egyébként kicsi 45 m2.Most szeretnénk másik babát de hiába töröm a fejem egyik gondolta sem tűnik jónak.Az egyik az hogy a picurka ott legyen a "nagylánnyal" de ha nem lesz jó alvó akkor majd nem hagyja aludni.A másik hogy a kicsi baba jön hozzánk de akkor meg se tv se magánélet.Tudom persze nem ez a legfontosabb hanem a baba de van valami ötletetek.Volt aki azt mondta nem fogja zavarni a nagyot.Hát nem tudom tanácstalan vagyok......!Szerintetek?
2011. szept. 28. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyunk,nálunk úgy volt,hogy pár hónapos koráig a kissebb velünk aludt,szerencsére jó alvó,aztán már egy szobbában alszanak.

Ha esetleg komolyabban beteg egyik,vagy a másik akkor előfordul,hogy velünk alszik.

2011. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

az én gyerekeim egy szobában alszanak első perctől. A kicsi talán 1-2 alkalommal ébresztette fel a nagyot. 2 év, 4 hónap van köztük.

2011. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 szoba van és egy baba,mégis velünk alszik.:)Sőt a mi ágyunkban.

Nem tévéztünk azóta mióta megszületett/8 hónapos/,nem is hiányzik inkább babázok.

Ha szeretnétek vágjatok bele és majd kialakul valahogy :)

2011. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet csak nálunk már januárban érkezik a kis tesó. A nagy akkor 3 éves lesz. Nálunk is volt már sokféle verzió de abban maradtunk, hogy majd kialakul mert akkor tudjuk meg milyen amikor már itt van. Én hiába találom ki, hogy majd egy szobában alszanak ha a kicsi is olyan lesz mint nagy volt, hogy 3 óránként ébredt enni. Akkor nem lehet a naggyal mert legalább Ő hadd aludjon. Eleinte szerintem ugyanúgy lesz mint az elsővel, hogy én a babával egy szobában, apa meg a másikban. Most értsd úgy, hogy nagylány a szobájában, én a babával a hálószobában, apa a nappaliban. Ez biztos így lesz vagy 2 hónapig. Aztán meglátjuk hogyan tovább.
2011. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első hetekben, az első pár hónapban aludjon veletek a pici, aztén mehet át a nagyhoz. Az én babán két hónapos korától átalussza az éjszakát, és nem szokott egyszer sem felkelni. Hátha így lesz nálatok is. Ő is velem aludt az elején, aztán két hónaposan áttettem a szobájába. De én addig is volt, hogy megnéztem egy filmet, vagy valamit, mikor még velem aludt, mondjuk nagyon jó alvó, semmi nem ébreszti fel.
2011. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha a pici, amíg tényleg pici, a ti szobátokban lesz, így nem kel fel a nagy miatta éjjel. A "se tv, se magánélet".... Miért is? Nálunk is velünk van a pici, pedig van összesen 5 szobánk, a tv as kezdetektől szólt mellette, oké, nem üvöltve, és megszokta, nem ébred fel éjjel rá. Sőt, múltkor a porszívózást is végigaludta.
2011. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!