Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébikaja finom, mi a...

Melyik bébikaja finom, mi a kedvenc nálatok?

Figyelt kérdés

5 hós a lányom.

Próbltam a paradicsomos krumplit, olyan az íze mint a paradicsom konzervnek, s fájt tőle a pocakja.

A desszertek nagyon édesek, mintha lekvárt kéne ennie. Melyik ízlik a babátoknak?


2009. aug. 9. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a paradicsomossal kéne kezdeni.Krumplis,répás, sütőtökös először,egyenként majd mehet keverve.A paradicsomossal ráérsz.És ha nem akarsz sokat költeni,megfőzöd magad,egy szem krumpli vagy répa töredéke az üveges bébikajának és még nem is eszi meg mindet az elején.
2009. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Főzök neki itthon, már eszik mindent amit lehet neki, csak most kirándultunk s üvegest vittem magammal, förtelem volt az íze!

Most hétvégén is elmegyünk itthonról, és üvegest kéne adnom, csak nem tudom milyet vegyek!

2009. aug. 9. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajnos csak a bébiételeket eszi meg,hiába föztem neki!Én az elején krumplival és répával kezdtem,de azt nem ette meg,pedig szivvel-lélekkel készitettem!:( Szóval lehet,hogy töredéke a bébiételnek,de ha nem eszi...!Nos,szerintem a Kecskeméti kaják egész ehetöek,a Nestlének a duo nagyon finom(csirke-répa),csak azt nem tudom,hogy az hány hostol van!Az Univernek is vannak egész ehetö fajtái,de sajnos ez gyermeke válogatja,ugyhogy marad a probálgatás!:)A desszertest meg nem tudom melyiket probáltátok,én olyat szoktam venni,ami nincs boltban,pl.sütötök és reszelek hozzá almát!A Kecskemétinek van a sárgabarack babakeksszel,de az 6honaptol van,az nem olyan édes!Nem tudom mennyire tartod be a kor besorolást!

Egyébként mi mindent megeszünk,az összes fajtábol,kivéve a májat és a brokkolit!

Remélem valamennyit segitettem!

2009. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a főzelékből a UNIVER a gyümölcsökből a KECSKEMÉTI-én meg szoktam kóstolni,és ha nekem sem ízlik,nem várom el a babámtól hogy megegye.Ja és ezek viszonylag jó árban is vannak.ez sem egy mellékes dolog.
2009. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én -pl.ma is- dobtam már ki bébiételt, mert egy förtelem volt a szaga vagy íze! Ajánlom az Univer alma-banán csirkehúst. De jó Kecskemétiből is, imádja a fiacskám.
2009. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,mi ha üvegest veszünk,szinte csak Kecskemétit.
2009. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a Kecskeméti sztár, gyümisből a sárgabarack babakeksszel, és a vilmoskörte almával, a főzikből pedig a brokkoli, és a paradicsomos hal. Én az utóbbit utálom, azzal apa eteti, mert ahal szagától is rosszul vagyok, csemetém viszont imádja:)

2009. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, igen, az a bizonyos paradicsomos hal!! Szinte minden baba imádja és minden szülő nagyon-nagyon utálja!! :-)) Extra büdi tőle a gyerek... Mikor, mondom apának, mit fog a gyerkőc ebédelni, ez a válasz: Neeeeee!!
2009. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2009. aug. 11. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!