Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Syerintetek ha teáztatom a...

Syerintetek ha teáztatom a babámat, amikor megéhezik, akkor kibír még tejcsi nélkül fél órát?

Figyelt kérdés
3 hónapos és 2.5 óránként eszik, pedig 2 hónapos koráig 3-4 óránként evett. 2.5 óránként kevest eszik. amikor enne, ha az helyett teát adok, eltudom még húzni plusz fél óráig? tápszeres baba, de amúgy sem nyűg vagy ilyesmi etetni, csak szerintem nagyon elkezdett hízni... gonosz lennék ezzel?
2012. okt. 25. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

1. A legtöbb baba ha éhes, akkor hiába teáztatod, mert attól éhes marad, csak legfeljebb utána nem fér bele elég kaja.

2. Ha gyakrabban éhes, akkor vagy növekedési fázis kezdödik nála, vagy a tápszer nem megfelelö, túl kevés tápanyag van benne.

3. Az, hogy a baba hizik, teljesen természetes, ha nem adsz neki elég kaját, akkor azzal csak súlyos károkat okozol neki.

4. Ha szerinted TÚL KÖVÉR, akkor kérdezd meg a gyerekorvost, hogy neki mi a véleménye. HA éhezteted, akkor a fejlödését gátlod és adott esetben soha nem fogja behozni azt a hiányt, amit az ilyen "diétával" okozol neki.

2012. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a kérdést.

Éhes ergo meg kell etetni, szomjas, meg kell itatni. Ez az állatoknál is ilyen egyszerűen működik. Ne bonyolítsd túl.

2012. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha éhes, a teától max. egy pici időre megnyugszik, de úgyis kérni fogja az ennivalót. Én legalábbis így tapasztaltam az én gyerekeimnél. Hiába próbáltam teát, gyümölcslevet adni, ha nem arra volt éppen szüksége. Most növekedési ugrás van a babádnál, három hónapos, több tápanyagra van szüksége!
2012. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Etesd meg.Valószínű hogy a növekedési ugrás miatt eszik ilyen sokszor.Ez nem tart sokáig.Ilyen még majd lesz egyszer 7-8 hó között.A lányom havi 1 kg-ot hízott addig amíg nem mozgott.Azután max 400 gramm volt havonta.Mondjuk ő anyatejes azt nem tudom a tápszeres babáknál mennyit kellene ennie.
2012. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!