Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiam éjjelente...

14 hónapos kisfiam éjjelente sokat sír fel, teáztatom ilyenkor, de utánna meg mindig tele a pelus és akkor meg azért kel fel. Tea nélkül ritkán alszik vissza. Mit tegyek, hogy többet aludjon és ne ébredjen fel annyiszor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
TEljesen alap dolog jutott eszembe, ami mar lehet, hogy neked is :) Nem lehet, hogy nem eleg faradt? Az en kislanyom akkor ebred fel ejszaka (de olyankor következetesen), ha lsuta diszno voltam, es delutan nem mentünk ki legalabb egy orara, vagy ha delutan hagyom, hogy 2-2,5 oranal többet aludjon. Alapbol ö 8-kor fekszik, fel 9 körül aöszik el, es reggel 7 utan kel. Ejjel egysszer kel, mindig kettö körül, de akkor csak ker inni, vagy megkerdezi, hol vagyok, hol a papa, aztan alszik.
2010. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek kell teáztatni éjjel?!

Nekem az jutott eszembe hogy én nem teáztattam soha éjjel, max. nyáron.

Nem is kelt fel azért hogy igyon.A te gyereked sem hinném hogy azért kelne mert szomjas lenne,inkább megszokta.Valami más oka van.Nem lehet hogy jönnek a fogacskái?

2010. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap megyünk sétálni,csak ha nagyon rossz az idő akkor nem.Az viszont lehet, hogy már tulságosan hozzászokott az esti teázáshoz ,meg a foga is jön
2010. szept. 14. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!