Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenetek? Csak tapszeres...

Renata julia kérdése:

Segitenetek? Csak tapszeres babanak hany szeklete lehet egy nap?

Figyelt kérdés
van e koztetek olyan kismama akinek a kisbabajanak 4 vagy 5 szeklete is volt egy nap?az en kisfiam tapszeres es van egy nap 4 vagy akar 5 szeklete!szerintetek ez mar hasmenes?
2012. okt. 25. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az állaga nem híg akkor nem hasmenés, volt, hogy nekünk is volt 3-4-szer egy nap, aztán másnap semmi.
2012. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem hig de nemis osszeallo es nekunk alltalaban minden nap ugyanennyi a szekletek szama!
2012. okt. 25. 12:52
 3/8 Golan Trevize ***** válasza:

Hány hónapos?

Kis korukban az enyémeknek is volt ennyi...

2012. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az én babám majdnem 4 hónapos és születése óta tápszeres.

nekünk napi 1 szokott lenni általában.de előfordult már napi kettő és olyan is volt hogy 1 nap kimaradt.

én úgy gondolom hogy ha nem híg akkor nem hasmenés!!!esetleg kérdezz rá a védőnőtől.de szerintem nem gond.milyen idős a picid?

2012. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a kisfiam ket es fel honapos a hazi orvosunkat kerdeztem es azt mondta nem baj sot jo hogy tobb a szeklete!
2012. okt. 25. 16:03
 6/8 Golan Trevize ***** válasza:
Abban a korban tényleg nem túl sok.
2012. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolso te milyen tapit hasznalsz es faj e a hasa a picinek?
2012. okt. 25. 16:05
 8/8 Golan Trevize ***** válasza:

Ebben a korban az egyikük Beba HA Sensitive-et, a másik Beba HA Start Prot kapott.

Igen, hasfájósak voltak (ezért kapott az egyik Sensitive-et, de nem volt különbség), minden evés előtt kapták az Infacolt, úgy jobb volt.

2012. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!