Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknak milyen...

Tápszeres babáknak milyen színű a széklete? Nekünk nagyon sötét, olyan spenót zöld színű és sürű? Az normális? Vagy esetleg túletetem és azért ilyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen 1 hónapja. Mi 'szedtünk' rá Normaflort (20 napon keresztül), semmit sem változott.

Ma voltunk orvosnál miatta, azt mondta, hogy normális dolog. Ráadásul mi hozzátápláljuk, így még az ételek is színezhetik és nekünk a széklet masszás állagú (rostos).


Ja, és én ha akarnám se tudnám túl etetni a lányomat, mert ha 10, akkor 10.. nem 9 vagy 11, hanem pont 10. Nem enged belőle..

2011. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiamnak olyan sárgás-világosbarna. Nem sokkal sötétebb, mint amikor anyatejes volt.
2011. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen tápit esztek? Nekünk a BEBA H.A. A.R.-re pl rá volt írva, hogy a tápszertől zöldes széklet gyakori.


Nézd meg, hátha ...


Amúgy amikor másra váltottunk, akkor is zöld volt a kaki.

Az a lényeg, hogy ne legyen habos, meg egyéb extremitások.

2011. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta tápszeres, azóta sűrű és brutál zöld. Beba senzitivet eszik.
2011. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok, Milupát kap. A lányom is egy idő múlva tápszeres lett, nála Beba HA-t használtunk, de attól sem volt zöld.

Nem hiszem, hogy túletetnéd, attól inkább bukna, vagy görcsölne.

Gyerekorvosotokat kérdezd meg szerintem.

2011. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor tápszeres lett a fiam, akkor az ő kakija is sötétzöld lett. Semmi gond ezzel. Én tuti nem etettem túl, mert soha nem volt jóétvágyú, szerintem csak a tápszer maga okozza ezt. Mi ettünk Milumilt, Bebát, Humanat, ugyanaz volt a kaki mindig. Amúgy nem a kaki miatt váltogattuk, hanem azért, hogy hátha jobban eszik.
2011. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!