Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok belőle egy 15 hónaposnak?

Adhatok belőle egy 15 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Citromfüves gyógynövénytea keverékről van szó! Összetevők: citromfű 70%, borsmenta, ánizs

Mivel ízesítitek a teát a babátoknak? Méz vagy cukor? Citrom? Vagy csak üresen kapja?

Mondjuk 1 literhez mennyi cukrot/mézet, citromot adtok?


2012. okt. 26. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én adnám üresen, van, hogy kér a teámból az egy évesem, és adok neki, semmi baja. Külön teája van egyébként, most épp gyógytea náthára (babáknak) üresen adom, nem teszek bele cukrot, és vedeli így is.
2012. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod. Én mézzel ízesíteném, max. 1 evőkanálnyit tennék az 1 literbe. Citromot én tök feleslegesnek tartom, mert csak elveszi a tea ízét, de ízlések és pofonok :-) ha gondolod tegyél bele.

Mézet egyébként már kapott? Mert azt is érdemes apránként bevezetni.

2012. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazabol parszor megnyalta mar a mezet, de nem izlik neki. Igy meg nem evett jelentos mennyiseget. koszi a valaszokat, kiprobalom ezt a teat.
2012. okt. 26. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Citromot is lehet hozzá adni, de ne bolti citromlevet, hanem facsartat. Csak a C vitamin miatt:)
2012. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a borsmenta miatt nem adnám, de lehet, hogy túlságosan paramami vagyok...
2012. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!