Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem furcsa kimondani,...

Csak nekem furcsa kimondani, hogy a "kislányom"/kisfiam? 7 napos baba anyukája

Figyelt kérdés
7 napos a babám.Amíg pociban volt,nem igazán fogtam fel a súlyát,most,hogy kint van,olyan furcsa azt kimondani,hogy a "kislányom."Meg a gratulációknál,hogy egy család vagyunk.Félreértés ne essék én vagyok a világ legboldogabb embere,de egyszerűen nem tudom még felfogni,hogy ő itt van,itt lesz.Nem depis vagyok,és nagyon örülök a kis Annámnak,csak hatalmas változás,jó irányba.Ez nekem miért csak most esik le?!Lehet köze annak ehhez a dologhoz,hogy már 33 éves vagyok,és 3 év próbálkozás után jött össze?
2012. okt. 26. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem még most is fura néha,pedig három éves a fiam
2012. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár nekem nem állandóan, de van, hogy belegondolok, h istenem ő az én kicsikém! :) Imádom, gyönyörű és hihetelen, h az enyém! :) Nekem nem maga a kislányom szó volt furcsa, én valamiért a nevén nem tudtam sokáig szólítani! Valamiért idegen volt... Pedig én (mi) választottuk a nevét! És úgy 6hósan jött el az, h a nevén is szólítottam! :) Nem hiszem, h a korral járna én 24 éves vagyok! :) Szóval nem hiszem, h egyedül vagy ezzel! :D

2012. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok!

Szóval nekem is fura néha belegondolni, h anya vagyok, és ő az én babám! Az én lányom 8hónapos! :)

2012. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok 2 éves lesz jövőhónapban a lányom. Nagyon fura volt az elején. Ráadásul az én nevem és a párom nevét is megkapta (vezeték név és az enyém meg a lányom neve is azonos betűvel kezdődik. A legelején sokszor a sajátomat használom. Most, hogy férjhez mentem kölcsönösen felvettük a másikunk nevét és most meg sokszor a lányom nevét akarom mondani. :)

Az első időszakban nekem is nagyon furcsa. De őszinte leszek amikor bohóckodik a lányom és fejlődik annyira hihetetlen, hogy ő van nekünk számomra mind a mai napi egy akkora csoda és hihetetlen hogy ő van nekünk. A hisztis napokat is imádom meg mindent amit ő csinál.

2012. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21 hónapos lányunk van. Néha még mostanában is fura :) Persze eleinte nagyon furcsa volt. Időbe telt mire megszoktuk az anyaságot, apaságot!
2012. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
11 éves a lányom, és most is furcsa még.... A másfél éves kisfiamnál is. Sőt, ide is furcsa volt leírnom...De azt hittem, csak én vagyok így.
2012. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is 33 éves vagyok, mi is 3 évet próbálkoztunk. :-) Nekem 5,5 hónapos a kislányom, nekem is a neve használata, ment nehezen, már alakul. Illetve nekem is fura, hogy van egy kislányom, meg, hogy anyuka vagyok. Először, ha jól rémlik a kórházban mondták, hogy anyuka így meg úgy, hát majdnem körülnéztem, hogy kihez beszél. :-) Még mindig valahol fura, hogy van egy gyerekem! Ja, meg, hogy most itt lesz még egy pár évig! :-)
2012. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig a keresztnevén szólítottam. Azt, hogy kisfiam, talán 3 évesen mondtam először...
2012. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!