Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos kisfiamnak most...

11 napos kisfiamnak most esett le a köldökcsonkja, de valami egészen furcsa most a köldöke. Mintha nem lenne elsimulva a köldökbőr, peremként kiemelkedik. Tapasztalt ilyet már valaki?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy nem köldöksérv, mert az ugye kifele türemkedik, neki befelé rendben van, csak valahogy a bőr "sok", mintha kitágult volna.Védőnőnek mutattam ma, Ő is azt mondta, hogy tutira nem köldöksérv, de azért furcsa neki is. Azt mondta, még biztos alakul (talán ahogy nő a pocak, a bőr is kisimul azon a részen). Nem nyugodtam igazán meg, menjek dokihoz vele?
2010. máj. 5. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem külön ezzel nem kell dokihoz menni, ha nem váladékozik és szépen gyógyul, akkor ráérsz az 1 hónapos kontrollon megmutatni, hogy nézzen rá és mondja el a véleményét.
2010. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem sincsen baj,de ha téged megnyugtat vidd el orvoshoz:)de szerintem szépen kisimul majd.
2010. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak volt ilyen. Én is megijedtem, de a doki megnyugtatott, hogy nem sérv. Pár hónap alatt simult el. Ahogy megerősödött a hasizma. Most lesz 8 hónapos és már nagyon szépen szintben van.
2010. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is kicsit fura volt... bár nem tudnám leírni, hogy pontosan mi volt benne a fura, mert már nem is emlékszem! Most 6 hetes :-) Ahogy elkezdett nőni egy kicsit a pocakja teljesen rendbejött a köldöke is! Szóval nálunk ez kb. egy-két hét volt, nem hónapok! Szerintem is nyugodtan várd ki az egy hónapot, ráérsz akkor megkérdezni a dokit, ha addig nem változik!
2010. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!