Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A FP sütifaló kincses...

Anyukák! A FP sütifaló kincsesbödön tényleg annyira jó? Szeretik a babák? Csak magyarul beszél?

Figyelt kérdés
A lányom 7 hónapos lesz karácsonykor. Jó, ha azt hoz neki a Jézuska?
2012. okt. 26. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A második babám nyúzza most, 8 hónapos, nagyon szereti. Magyarul és angolul beszél. Szerintem ideális ajándék.
2012. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Be lehet állítani rajta, hogy CSAK magyarul beszéljen?
2012. okt. 26. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az én két gyermekem is nagyon szerették, amikor még picikék volta, de szerintem ha lenne benne elem most is jól eljátszanának még vele, pedig már 4,5 és 2,5 évesek!


Üdv egy Anyuka.

2012. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is karácsonyra kapta, 9 hónaposan. Szeret vele játszani, most kezdi leginkább érdekelni ez a játék (20 hónapos). Magyarul és angolul beszél, nem lehet beállítani, hogy csak az egyiket mondja. Nagyon jó minőség, többször földhöz lett vágva (dobálózós korszakát éli a cseppem...), de semmi baja nincs.
2012. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért vettem Tesz Veszen tavaly a lányomnak. A mienk régebbi, ez még csak magyarul beszél. Akkor volt 10 hónapos, nagyon tetszett neki, még mostanában is előveszi, most 20 hónapos.

Amúgy nem olyan zavaró az angol sem, a tanuló kutyánk két nyelvű.

2012. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

A miénk angol-magyar nyelvű. Nem lehet beállítani, hogy csak magyar legyen, mert azután egyből eldalolja angolul is a téma-répát! :))

15 hónapos a lányom, de jelenleg nem nagyon érdekli. Olyan formabedobóval szeret játszani, aminek nincs hangja.

Igaz, ezt is ki lehet kapcsolni, mint bármit .. de ő ahhoz van szokva, hogy zenél.

2012. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma vettük meg neki akciósan a tescoba a Jézuska megbízásából :-)

Ő akkor lesz 11 hós, valószínű őt 7 hhónaposan nem kötötte volna le, de minden baba más.

2012. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hu, én fiam is nagyon szerette!!!Jó ajándék nagyon!!
2012. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!
2012. okt. 27. 10:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 1.szülinapjára vettem a lányomnak a teszVeszen,ez csak magyar nyelvű.Most múlt 14 hónapos és most már magától pakolgatja a formákat a bödönbe,de még csak a tetején keresztül,az oldalán lévő formákon keresztül még nem tudja.

Korábban csak a zenéket hallgatta amiket játszik a bödön,de van neki tanuló kutyusa is,most nagy haverok,mindig vele van és nyomogatja a testrészeit,hogy énekeljen.

2012. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!