Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Germicid...

Mi a véleményetek a Germicid C-ről? Adnátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy amikor a fogzás miatt nagyon nem alszik a baba ezt a kúpot adják neki! Beszéltem a védőnőmmel, és azt mondta, hogy ő nem adná a babájának és hiába is kérem a gyerekorvosunk fel sem fogja írni! 6 hónapos a babám és kb két hete óránként felkel éjjel! Már teljesen kivagyok... Mit tanácsoltok?
2009. aug. 10. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Germicid-C lázcsillapító kúp. Én még nem nagyon hallottam, hogy ezt adnák a babának fogfájásra, max. ha be is lázasodik tőle. Nekem egyébként a gyerekorvos már első körben kiírta mikor megszületett a babám, 2 dobozzal is, azóta is ott áll a hűtőben érintetlenül... Vegyél Viburcol kúpot, ez egy homeopátiás készítmény, recept nélkül kapható, enyhe nyugtató hatása van. Ezt add a babádnak lefekvés előtt, ettől jól fog aludni. Mivel homeos lehetséges, hogy első nap inkább felélénkül tőle, néhány napig használni kell, hogy lásd tényleg beválik-e nektek. Itt az oldalon egy csomó kérdés foglalkozik a fogzás miatti nem alvással, keress rá és látni fogod, hogy sokféle más módszer is van, a Germicid-C-t pedig nem is nagyon fogod látni a válaszok között!

2009. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy láz és fájdalomcsillapító a Germicid kúp, és a C annyiban más hogy enyhe nyugtató hatása van.

Sajnos a Viburcolt már próbáltuk még az alsó fogaknál, de nem nagyon láttam hatását. Ettől függetlenül lehet hgoy veszek még egy dobozzal, hátha most több szerencsénk lesz!

2009. aug. 10. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tudod, és szokták fogzásra is adni. De csak akkor ha tényleg a foga, illetve nagyon rövid ideig. Ha nem látszik az ínyén semmi akkor inkább ne add. Panadol és Nurofen is van babáknak, azt nem adnád? Mondjuk huzamosabb ideig azok sem adhatóak, javaslom tartogasd az áttörés előtti időre a fájdalomcsillapítót, akkor fáj a legjobban.
2009. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ott tartunk! Az egyiknek már kint van a hegye, a másiknak meg szerintem pár nap kell csak!

Köszi a válaszokat! :)

2009. aug. 10. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
kicsit off, nekünk hasfájásra javasolta gyerek orvos. ha nagyon görcsölt és semmi nem hasznáélt adhattam neki egy felet. hozzáteszem nem kapott többször csak 2szer.
2009. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A Germicid-c lázcsillapítóban van nyugtató is, erős fájdalom és láz csillapító. Inkább ezt akkor add, amikor tényleg komolyan beteg, lázas a babád.

Fogzásra a Nurofen kúp a legjobb, de csak este adj neki 1et. Reci nélkül kapható és rajta is van, hogy fogzási fájdalmakra jó.

2009. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!