Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A picik mikortól élvezik...

A picik mikortól élvezik igazán a bábozást?

Figyelt kérdés
Főleg ujjbábokra gondoltam, de a rendes függönyös bábozás is érdekelne.
2009. aug. 10. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Csecsemő és kisgyermekgondozó-nevelő vagyok, és volt báb tantárgyam. Az új bábozást már 2 éves kor körül is csinálhatod, de akkor még csak énekekre és mondókákra táncoltassátok a bábokat. 3 éves kor körül rövid meséket is elbábozhatsz neki ujjbábbal, vagy bábfüzettel, de ügyelni kell arra, hogy Téged is lásson a gyerek. A paravános bábozást csak óvódás korban szabad elkezdeni, akkor értik csak meg a gyerekek, hogy a bábozó felnőtt és a báb külön személy. Árthat is nekik, ha előbb kezdik a paravános bábozást. Remélem tudtam segíteni :)

2009. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én babóm fél éves, és hangosan kacag a báboknak.

Ismerősök gyerkőcei voltak nálunk, és báboztak neki.

Ő meg hangos kacagásban tört ki.

Nem tudom, hogy ez válasz-e a kérdésedre, de gondoltam leírom.

2009. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 8hósak vagyunk ugyan még nincs bábunk,de mi beérjük egy nagyobbacska macival.Fiam nagyon szereti és nevet rajta.Most éppen olyan bábut keresek aminek lehet mozgatni a száját mindha beszélne.De ilyet még nem találtam.
2009. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!