Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejet adjak 1,5 éves...

Milyen tejet adjak 1,5 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés

Most fogy el a tápszer és már nem veszek másikat, tejet szeretnék neki adni.

Mindenképp tartós tejet adnék neki ( 2,8% vagy 3,5% ).

Házi tejet ritkán tudok venni.De ha tudok akkor azt inná Ő is, mint a 12 éves fiam.

Csak tartós jöhet szóba, mert kartononként azt vesszük.



2012. okt. 29. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A házi tejet feltétlen forrald fel, és ne csak egy pillanatra, hanem hosszabban kevergesd forrás közben.

Ha nem hajlamos hízásra a leányka, adhatsz zsíros tejet is neki.

2012. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. Lehet rosszul fogalmaztam. az érdekelne, hogy milyen márkájú tejet adjak neki?

Spar, Cop, Farmer, mizo...stb

2012. okt. 29. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig másfélét adok neki, attól függ, milyen üzletben milyet kapok. 2,8%-ost én elégnek gondolom lánykámnak, mert nem kell híznia. Viszont nem tartósat veszek neki. Inkább mindig frisset. Én is tejimádó vagyok, azt issza, amit én is. Mindegyiket issza szerencsére.
2012. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen márkát veszel. Én mindig másikat veszek. Attól függ hol vásárolunk és melyik mennyibe kerül. Ja és 2.8ast veszek mindig.
2012. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!