Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3 hónapos baba "kinőheti"...

Egy 3 hónapos baba "kinőheti" a kancsalságot?

Figyelt kérdés

Kisfiam bal szeme egy picit behúz, nagyon aggódom emiatt. A gyerekorvos csak annyit mondott, hogy majd 6 hónapos kor után el kell menni szemészetre.

Akinek van tapasztalata, megosztaná velem?

Köszönöm.


2012. okt. 29. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nagyon jót nevettem!

Még csak most kezd élesen látni a babád, fókuszál!!!!! Teljesen normális, ha kicsit bekancsalít.... Ha 6 hósan is van ez a gond, na akkor kell picit aggódni és doki megmondja, h mi a teendő! Az én lányom is sokszor kancsított, de 4-5 hósan kinőtte, mikor már "jól" látott! :)

2012. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1 éves korig teljesen normális, ha a baba kancsal.

Ajánlott szemészetre vinni a gyermeket, ha mind a két szülő szemüveges vagy a családban leginkább a szemüveges látás jellemző.


Mi pl. szemüvegesek vagyunk. Még nem voltunk a 16 hós lányunkkal szemészeten (nálunk a városban nem is ajánlanak senkit se, csak Pesten), de iszonyatos távolságokból képes bármit meglátni.. már-már félelmetes.

2012. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Remélem igazatok van!

De most nem arról beszélek, hogy néha mindkét szemével bebandzsít, hanem hogy a bal szeme egy kicsit beljebb van néha, mint a jobb. Szerencsére nem mindig, de sokszor előfordul.

2012. okt. 29. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ez miatt izgulok, csak az enyém 4 hónapos.Holnap rákérdezek a gyerekorvosunknál.
2012. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!