Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli babának milyen babakocsit...

Téli babának milyen babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Téli (januári) babám lesz, ki, milyen babakocsit ajánl?

Olcsó, és jó minőségűt szeretnék.

BKV-zni fogok, tehát túl nehéz az nem lenne jó.

Létezik ilyen?

Olvastam, hogy legyen benne mózeskosár (textil), a hideg miatt. Hol nézzek utána? Ha valaki tud linkelni, azt megköszönném!



2012. okt. 28. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Bergont vennék, bár az buszozni nem praktikus szerintem!

[link]

2012. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez is jó lehet, max. veszel bele még egy bundazsákot.

2012. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én max. nagyon max. 30 ezerért szeretnék..
2012. okt. 28. 21:01
 4/10 kíváncsicska ***** válasza:

Akkor nézz körbe vaterán, tesz-veszen és a többi ilyen oldalon, vagy facebook eladós oldalain.Mert újan a jó kocsik nem túl baráti áron vannak.Én mindenképp újat szerettem volna és olyant vettünk mint a bergon(csak nem az a neve).

Hát már nagyon megbántam.Inkább vettem volna használtan egy hasonlót mint az előttem linkelő.

2012. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia !

Én kislányom idén született , Februárba abba a nagy hóba kezdtünk el vele sétálni !

[link]

Mi ezt választottuk , mindig jó meleg van benne , és úgy érzem , hogy nagyon jól zárható van hozzá textil mózes is ! Igaz , hogy 40 ezer forintba kerül , de jár hozzá babahordozó is ! Szerintem megéri mi imádjuk , és így ezt a babakocsit 3 éves korig lehet használni , hiszen hasonlit egy sport kocsira

2012. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok ! Mi is nagyon sokat buszoztunk vele , könnyű emelgetni nagyon ! Szerintem új babakocsiért , 40 ezer forint nem is olyan sok ! +10 FT amennyivel többet költesz rá , annyivel többet is tud ! Imádjuk , nagyon könnyű tolni , van benne egy kis textil mózes ( télre nagyon praktikus ) , én nagyon szerettem benne , azt , hogy nem egy nehéz nagy babakocsival kell mászkálnom , ha nem egy nagyon könnyű praktikus babakocsival ! Én azért is szerettem , mert nem kelet sport babakocsit vennem , mert ez az is , hisz arra hasonlit de én nagyon szeretem ! Viszont találtam egy olcsóbbat neked [link]

esetleg ezt nézdd meg ! Tesóméknak ilyen van , ők szeretik , szerintem ez is praktikus és bele fér a keretbe!

[link]

Ez is , jó a legjobbarátnőméknek van ilyen és jó áron van ! Téli babának is jó ! Talán ez még jobb mint a miénk ! Én is toltam , nagyon jó tolni !

Ha bármi kérdés van nyugodtan irj !

2012. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább használt, de ne túl gagyit.

amik jó áron vannak használtan, és szerintem minőségre is jók, az a graco. PL az ultima, mirage, vagy a vivo. A textil mózes mindenképpen jó, mert abban fel tudod vinni a babát akkor is, ha alszik, és könnyebb úgy megfogni, mint csak úgy overálban. Illetve szeretik akkor még a szűk helyeket. Mi először bergont vettünk, mert hatalmas, kényelmes.. Üvöltött benne. A következő kocsiban volt textil mózes, imádta... :)

Szívesen segítek neked keresgélni, csak írj privit :)

2012. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ez tényleg jónak tűnik, köszönöm!


Ebbe kell még mózes is?

2012. okt. 29. 23:47
 9/10 A kérdező kommentje:

viviana: a második linkes babakocsi, az 3 kerekű? :)

az is szimpatikus, de kérdés, hogy teljesen vízszintes helyzetbe lehet-e dönteni, mert olyat szeretnék. állítólag az a legjobb pici babának.

2012. okt. 29. 23:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Ezek közül mindegyik 4 kerekű , és teljesen dönthető , hisz igen az a legalkalmasabb a kicsi babák számára ! Természetesen mindegyik dönthető !

2012. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!