Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírná valaki nekem, hogy...

Leírná valaki nekem, hogy hogyan telik egy napja a babával, tehát a napirendet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányom 8hónapos!


Reggel 7-8körül kel, megeszik 160gramm tejpépet, utána rá 2órával 60ml táspszer és alszik. Alszik 1-2órát. Utána 12-1között ebéd, 190gramm főzelék. Rá 2órával nem mindig, de legtöbbször 60ml tápszer és alszik megint 1-2órát. Utána felkel és ébren van 3-4órát, valamikor többet, ... De inkább a 3-4óra a jellemző! 4kor eszik 190gramm gyümölcsöt. Este 6-fél7kor fürcsi, vacsi 230ml tápszer és alvás 7kor. Reggel kel már csak! Napközben mikor ébren van eljátszik egyedül, persze van mikor én is csatlakozok, de nagyrészt inkább 4után játszok vele végig... Mikor felkel a második alvásból utána szoktunk menni 1 órát sétálni, nem mindne nap megyünk, valamikor kimarad 1 nap. Kakilni minimum 1×, de van hogy sokkal többször, a legtöbb eddig 4-5× volt.

2012. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anikó1985 ***** válasza:

Szia! Az én fiam is 8 hónapos, de a napirend nálunk nem ilyen "katonás".

Reggel 6-7-kor kel, kb. fél nyolc 8-kor reggeli gyümölcsös.

Aztán játék, kb. 10-11-kor alvás. Amikor megéhezik délelőtt megszoptatom attól függ milyen laktató volt a reggeli. Aztán 12-13 óra között ebéd Főzelék féle aztán játék. 3-4 óra fele elalszik megint. Előtte megszoptatom. Este 6,7 fele vacsora mostanában búzadarás gyümölcs. Aztán fürdés és 8 körül cicin alvás. Sajnos az én manóm még este felébred és cicizik. Nektek hogy telik a napotok?

2012. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 11 hós múlt.Reggel 6-7 között ébred,el van magának míg elágyazok,rendet rakok és míg tápszert,teát készítek neki.Fél 8 felé 150 ml tápszert megeszik,utána reggelizik velem (vajas,lekváros,májkrémes,felvágottas kenyeret stb.) és fél 10-10 körül alszik 1,5 órát.

Mikor ébred,teázik,eljátszik az ágyába míg készül a tízórai.

Az gyümölcs keksszel vagy sinemil gyümölccsel.

Utána 13 óráig játszik/játszunk,majd alszik még 30-60 percet.

Megebédelünk,azt amit mi eszünk vagy saját/üveges főzeléket,mikor mire van igénye.

Aztán szintén játék/séta.17 óra körül még 20-30 percet alszik.

Mikor felébred eszik tejpépet és játék az apjával,mert ilyenkor ér haza munkából.

19-19:30 felé még vacsizik egy kis kenyérkét valamivel és 20 óra körül fürcsi apával és anyával.

Fürdés után még eszik 100-150 ml tápszert és fél 9 körül alvás.

Éjszaka sajnos elég sokszor ébred,ritka ha csak 1x,így átaludt éjszakákról csak álmodunk az apjával.

Sajnos minden altatásnál csak ölben alszik el,pedig jó lenne ha leszokna róla és megpróbálná magától is...

Főzés,házimunka alvásidőben zajlik,ami meg lemarad,azt meg akkor ha az apja hazajött.

Ha elaludt,akkor megpróbálunk kikapcsolni apával,beszélgetni,filmet nézni,társasozni stb.

2012. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!