Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan szoktatta rá a...

Ki hogyan szoktatta rá a babáját, hogy pohárból igyon?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem siettem el ezt a dolgot, mert úgy gondolom, hogy kevesebb probléma van ha csörös pohárból iszik.


Elöször kapott olyan csörös ivósat amiben van egy gumi így ha fejre fordul sem csöpög. Majd ahogy nagyobb lett olyan poharat kapott aminek van teteje és csörös de semmi gumi nincs benne, vagy is ha nagyon megemeli kifolyik.

poharat nem szeretem nagyon mert mindig tiszta víz lett, napi 3-4x nem akartam polót cserélni, és mindent takarítani utánna.

most 2 éves, sokszor iszik pohárból, de még ö is sokszor kéri a csörösböl.

kintre egy szívoszálas ívosunk van.

2012. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapos baba is tud már a pohárból inni. Annyi a titok, hogy egy kihajló szélű vastag falú pohár kell hozzá. Erre a cálra teljesen megfelel a prosszós pohárnak hívott fél decis pohár. Nagy valószínűséggel ilyen poharat még ma is lehet kapni, ha nem akkor szülőknél nagyszülőknél szinte biztos, hogy fellelhető egy darab.


[link]

2012. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
prosszós=presszós
2012. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomat kezdettől fogva(6 hónapos korától, de előtte újszülöttként a lefejt tejet is) presszóspohárból itattam, és szépen lassan, eleinte fél kézzel, aztán két kézzel fogta velem együtt, aztán egyszer csak elengedtem, ő meg megtartotta:). Teljesen egyedül szinte csöpögésbiztosan így egy éves kora körül ivott pohárból.
2012. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!