Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy itassam meg a kisfiammal...

Hogy itassam meg a kisfiammal a tápszert? Próbáltam már többfajtát, de már meglátja a színét és nem hajlandó belőle inni! Ízesítve is próbáltam, de úgy sem jött be! Cumisüvegből, pohárból, itatóból, fecskendőből, szívószállal stb!

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Szopizik is mellette?
2012. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 éves, 1 hónapja nem szopizik. Azért kell a tápszer, mert hiába eszik nagy mennyiséget, nem hízik rendesen!
2012. okt. 4. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a varázs szívószálat, van többféle ízű. A fiam csak ezzel issza meg a tejet.

Nézd, a gyerekem 5 hós korától nem hajlandó meginni, ha megfeszültem, akkor sem. Most is csak akkor, ha ő kéri, ha én teszem elé, nem kéri.

Hány kg a fiad? Milyen tápszer ez? Érdekelne nagyon. köszi

2012. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
8 kiló, de ez már jónak mondható! Porként keverem az ételébe. De ugye ezt nem igazán szabadna, és lenen jó, ha folyadékként inná, úgy ahogy kell! Neki különleges tápszert kell vennem, mert el van tiltva a tejes dolgoktól! Most pl a laktózmentest használjuk a milupától! Tök semleges íze van!
2012. okt. 4. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Én instant teaport teszek bele, őszibarackosat. Igy megissza. És a szine sem fehér! :)Az én picim is tejérzékeny. Esetleg még a karob port megpróbálhatnád, az olyan, mint a kakaó, de nincs benne tejszármazék.
2012. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már kakaóval, fahéjjal, vaníliával, különböző gyümölcslevekkel, de nem és nem! :(
2012. okt. 4. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan ez van,reggel,este kap tápszert.Én akkor adom,mikor félálomban van,már nincs teljesen ébren,de még nem is alszik.Akkor megeszi... :)
2012. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És miből adod? Mert a kisfiam cicizett, így nem igazán fogadja el a cumisüveget! És ahogy ismerem, sztem ő egyből megébredne! :(
2012. okt. 4. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből adom neki,2 hónapos kora óta tápszeres.
2012. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!