Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj 7,5 hós lányomnak?

Mi lehet a baj 7,5 hós lányomnak?

Figyelt kérdés

2 napja esténként 2-3x sírva kel, és 10-15 perc mire megnyugszik és újra vissza tudom altatni. Tegnap napközben semmi baja nem volt, ezért nem gondoltam, hogy a foga lenne. 1 hete bújt ki alul a 2. foga, nem látom, hogy jönne több. Ma már napközben is sokat sírt, főleg mikor elkezd beálmosodni. Ölben sem nyugszik meg, orrán száján folyik a takony/nyál:S Új ételt nem evett.

Most férjem pórbálja nyugtatgatni, lányom nagyokat ásít, de amint lerakom a kiságyába még jobban üvölt.

Van ötletetek miért sír ennyit a babám? Lehet mégiscsak fogacska áll a háttérben?

(Első babás anyuka vagyok.)

Köszönöm a válaszaitokat.


2012. nov. 1. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a foga. Attól még, hogy kibújt egy, nem áll meg az élet! Neki attól még fáj és mozog a többi, ahogy próbálnak a "felszínre" törni.


Egyébként az éjszakai alvások alatt fáj a legjobban az ember foga. Ez független a korától, akkor van nyugodt állapotban a test és "kikapcsolva", akkor érez minden fájdalmat is.

2012. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt csinálja a szintén 7 hónapos lányom ma. Éjszaka szintén ébredünk hajnal 1től kb. 10 percenként annyi különbséggel, hogy ő visszaalszik ha iszik vagy beteszem a cumiját.Nekünk is pár napja bújt ki alul a második fogacska.Ma pl. nem kérte az ebédjét. :( Szerintem jön a többi neki és ezért nyűgös.Kitartást kívánok Nektek!
2012. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnek is mindig csak éjjel fáj a foguk:)
2012. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 hónaposan bújt ki az első fogacska és1,5 hónap alatt lett 6!El tudod képzelni,mi volt/van itthon éjszakánként??!! :( Biztosan az gyötri szegényt,túl sok mindent nem tudok vele kezdeni sajnos.Kitartás,ezt át kell vészelni.Amúgy nálunk is ugyan ez van.Kisfiam attól nyugszik meg picit,ha magamhoz veszem a nagy ágyba.Én nem tartom jó ötletnek alapból odaszoktatni,de másképpen képtelen fél órát összefüggően aludni egész éjjel.Én sem bírom,és ő sem.Ez kicsit javít a helyzeten.
2012. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!