Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós a kislányom. Hogy...

3 hós a kislányom. Hogy mehetnék vissza dolgozni hamarosan? Van aki dolgozik ilyen korán?

Figyelt kérdés
Főnököm külföldi és náluk otthon az anyukák a babájuk 3. hónapos kora után mennek vissza dolgozni. (a nagyaszülők vigyáznak a gyerekekre) nagyon nagyon visszavárnak és hát mi sem vagyunk elresztve... később meg tuti nem vennének fel sehova egy babával a hátam mögött. Ti mit csinálnátok? A szívem szakad meg mert még olyan picike...
2009. aug. 11. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
A kolléganőm nem is ment gyesre(zenepedagógus)Júniusban szült,és szeptemberben már dolgozott is.Neki az anyukája és a férje segítettek.Délelőtt ő volt otthon,délre jött a mama,és 3 körül jött apa.Ő pedig 6ra ért haza.a fia remek kis emberke,mindenkivel elvan,igazi társaslény.Nyugi,a babák rugalmasak,és gondolom,te is kiveszed majd a részed belőle,ha nem is egész nap.Az éjszakák tutira a tieid lesznek!:)Tehát szervezés kérdése az egész,ha menni kell,hát menni kell.
2009. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szia.Én biztos nem mennék vissza dolgozni.Szerintem lehet munkát találni,még babával is.Nekem 2 van,de 1 gyerekkel is találtam.Igaz más volt a helyzet.Ha nem találsz melót nem biztos,hogy a gyerek miatt.mi sem vagyunk eleresztve,sőt,de nemtudnám ezeket az időket kihagyni az életünkből.Szerintem várj még egy keveset,mert bár a babák tényleg nagyon rugalmasak,de elsősorban rád van most szüksége.bocs ha nemtetszik amit írtam.
2009. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem igazad van teljesen...nekem sem jó ez így...amúgy talán még várnék 2-3 hónapot. csak félek hogy addig nem várnak rám...
2009. aug. 11. 15:29
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Mérlegelj, hogy mi fontosabb? A Te állásod vagy a baba? Neked még bármikor lehet munkahelyed, de a kislányodnak nem lesz több gyermekkora!!!!
2009. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Első vagyok:szerintem ha meg tudod oldani,hogy napi 4 órára másra hagyod a babád(akiben teljesen megbízol)akkor egyenlőre vállalj ennyit.Vagy 3 órát.A főnököddel mindenképp beszélj erről.A gyerek meg nem lesz lelki sérült,ha napi 3-4 órát más van vele,ne aggódj.Te sem maradsz le semmiről ennyi idő alatt.10 hós a lányom,és engem is csábítanak vissza tanítani...én megoldottam hogy itthon tanítok(ingyen)aki ki tud jönni,azt vállalom.Addig a tanítványaim anyukájával játszik a kislányom...és nem sérült lelkileg,mert napi pár órát nem vele töltök.De te döntöd el,hogy mit szeretnél.
2009. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Hááát a babukád nagyon korán otthon hagyod, ha visszamész. Nem ismerhetem az anyagi helyzeted, de ha egy mód van rá, maradj vele otthon. Nincs az a főnök, munka, ami megelőzheté a babát. Tehát ha az anyagiak még éppen elfogadthatóak, akkor inkább vesszen aminek vesznie kell, maradj a piciddel, én biztos azt tenném.
2009. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozóskák,mért kell lepontozni,mikor csak a kérdésre válaszoltam?Kár hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni...elvégre felmerült benne az hogy visszamegy dolgozni...
2009. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. Nem tudom miért akarnál lepontozni azért mert elgondolkodtam azon hogy visszamennék. Talán irigykedsz, mert téged nem várnak sehova sem vissza? mellesleg meg addig ne ítélkezz amíg nem tudhatod hogy mi van nálunk. Lehetne hogy kenyérre sem futja. Akkor lenne igazán patt a helyzet mi? Amúgy meg megbeszéltem a családdal és NEM megyek. Ha ez megnyugtatja a kis lelkedet. Amúgy meg én soha nem pontozom senki véleményét mert az emberek mások, lehet az egyik NEKEM jó vagy rossz, örülök hogy ragálnak egy kérdésemre és segíteni akarnak tanáccsal vagy bármivel. Ennyi
2009. aug. 13. 10:57
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező,nem téged akartalak bántani,de a 0százalékban hasznos válaszom azért megdöbbentett...(1.)én csaka kérdésedre feleltem,és nem azt mondtam hogy egyetértek a koll.nőmmel,hanem azt,hogy azért meg lehet oldani a dolgokat,ha kell.Azért ítéljék el őt,mert így tett,ne engem.aki egy feltett kérdésre normálisan válaszol.Ennyi
2009. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát nemtom ki volt de akkor én felpontozom :) nekem minden válasz hasznos ha még nem is értek vele egyet, mert abból is tanulok és tudok mérlegelni
2009. aug. 13. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!