Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 10 hós lányom most kapott...

Ha 10 hós lányom most kapott újra sima tejpépet (eddig ha-sat kellett neki enni, de azt már nem fogadja el) és jött az arcára pár színtelen kiütés, akkor allergiás lett rá? Adjam neki továbbra is, vagy azzal még rosszabbat tennék?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hétig ne add, akkor próbáld újra. Ha visszajönnek a kiütések, allergiás. Akkor valami mást kell adnod.
2009. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1 évesig érdemes lett volna várni, én 13 hónaposig vártam. Probáld meg a Sinlakot és ezt ne add, én 2 hetet tudok. Sok a tejfehérje.
2009. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiütötte a tejfehérje, nem kéne neki adni. Tényleg próbálj mást, ami nem ilyen tömény, a sinlac jó, tejmentes, tehetsz bele gyümit, vagy holle gabonapelyhek(biobolt), hipp gyümölcs-túró vagy gyümölcs-joghurt duett, babajoghurtok, szóval van egy csomó más, amivel próbálkozhatsz.
2009. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!