Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent a kisfiam testén a...

Mit jelent a kisfiam testén a rengeteg kiütés?

Figyelt kérdés
Másfél napja tart, az egész testét ellepte, nem piros, hanem testszínű, nincs közepe, de mind kidudorodik. Kisfiam közérzete jó, az étvágya is, nincs láza, a széklete is rendben van. Tápszeres, eleje óta ezt a tápszert eszi, most 9 hetes. Viszont most egy újfajta samponnal mosom a haját. Talán arra lehet allergiás? Ünnepek vannak és nem tudom orvoshoz vinni, az ügyelet meg nagyon messze van, feleslegesen nem akarom bevinni és órákig várni, mert tulajdonképpen a kiütéseken kívül semmi baja. Vajon mikor múlik el?
2011. okt. 30. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet a sampontól is,de a tápszertől is.Nekem a lányomon is jöttek ki kiütések pár hetesen,állitólag normális valamilyen szinten.Mivel irod hogy az egész teste olyan,szerintem hivd fel az ügyeletet,mond nekik el.Mi tavaly karácsonykor jártunk úgy,hogy nem akartam orvoshoz vinni,igy felhivtuk,mit tanácsolnak.Segitenek,megmondják mit használj rá.
2011. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!