Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babának első...

14 hónapos babának első hótaposó csizmának vehetek olyat, ami használt, de újszerű?

Figyelt kérdés
Mivel mindenhol azt hallottam, hogy első cipőnek csakis újat adjak a gyerek lábára, ne pedig használtat, meg is vettem egy ilyen drágább, jobb minőségűt, aminek extra hajlékony a talpa. Most viszont jön majd a tél, szeretnék egy hótaposót is, de még a Deichmann-ban is 10.900 Ft a jobb minőségű Elefanten. Mivel a hótaposóknak vastagabb a talpa, úgy gondoltam, hogy abból vehetek használtat is, mivel csak nem tudja úgy elhasználni egy szezon alatt egy gyerek...? Vagy igen?
2012. nov. 1. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Siman!!!! Az en kisfiam most toltotte a masodik eletevet tegnap. Iden is hasznalt hotaposoja lesz. Amennyit az a labacskakon van ugyan mindegy uj vagy regi!
2012. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Még csak 14 hónapos a gyerek. Hova tapossa agyon azt a havat? Egy kicsit megy majd benne, de nem fog mellettetek gyalogolni ugye? Ha már most rágörcsölsz, hogy 14 hósan milyen Elefanten-ben totyorogjon, te bedilizel, mire 18 lesz. Pffff.
2012. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vehetsz használtat!

Felesleges lenne több tízezerért venni neki 3 hónapra egy cipőt, mert többször úgysem tudja majd felvenni.

2012. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok. En vettem neki jofajta kiscipot (Primigi) azt hordta egesz telen. A csizmat akkor adtuk ra mikor olyan ido volt. Kb. 2x volt a laban meg otthon abban botladozott.
2012. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Deichmanban van Bobbi Shoes, nagyon jó, és negyedannyiba kerül, mint az Elefanten. Bár arra a kis időre, míg a hóban sétál, a használttól sem lesz baja. Később, ha többet megy, mindenképpen új cipő kell majd neki.
2012. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

én pont a másik véleményen vagyok.

szerintem meg a márkás, drága hótaposó a felesleges, az új meg minimum.

nem azért kell új mert lejárja a talpát, hanem mert felveszi a cipő a láb alakját kicsit, egy hsználtnál meg már egy másikét vette fel.

na és ez roncsolja a lábat, nem pedig egy 4000.-os bobbi shoes cipő.

de persze ha nem igen akarod hóban járatni, tehát inkább a babakocsiban fog üldögélni akkor vehetsz használtat is, ilyen esetben nincs jelentősége

2012. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem szabad semekkora gyereknek használt cipőt venni, a cipős pár hordás alatt felveszi a gazdája lábformáját. Nem azért nem szabad venni, mert elhasználják, hanem mert nem az ő lábformáját veszi fel.
2012. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!