Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a terpeszbetéte...

Mennyibe kerül a terpeszbetétes pelenka és hol lehet kapni? Akinek a babájának kellett hordania, mennyi ideig és használt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógyászati segédeszköz boltban kapható.

Nekünk úgy 5 éve kellett, akkor kb. 3000 volt, ha jól emlékszem.

De nem vált be a modell igazán (többféle rögzítés létezik), így a védőnő adott egyet kölcsönbe. (Én is beadtam aztán a miénket neki, hátha másnak beválik alapon)

És persze hogy használt!

Nekünk laza csípőre kellett, két hónapon át hordta a lányom non stop. Eredetileg azt mondta a doki, hogy két hónap lesz minimum, aztán meglátjuk, hogy kell-e még egy vagy két hónap, de nem kellett, szépen rendbe jött.

2012. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 1-2 ezer közt volt (3 éve),gyógyszertárba mentem be,ott 2 nap múlva megérkezett.

Az ortopéd szakorvos szerint használt...

3 hónaposan vittük először,azt hiszem fél évesen volt kontroll,addig kellett használni.

2012. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb.2 hónapig kellett,1-2 ezer forint volt tavaly.
2012. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!