Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütések mindkét arcon,...

Kiütések mindkét arcon, fehér, tiszta ragya, reggel alig látszik, de pár óra és piros lesz. Mi ez?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta nem múlik, a bőrgyógyász 3.visszavitelre is azt mondta, hogy nem ételre allergiás, hanem ilyen a kicsilány arcbőre(sehol máshol nincs!), faggyúmirigy túltermelődés. Semmilyen kence nem hatott. Ja, és azt is mondta hogy még rondább is lehet. Van valamelyik kicsinyeteknek ilyen? Nem hiszem el, hogy tinédzser ragyát produkál egy 10 hós kislány! Amúgy mindent eszik:kifli, tészta, sajt, sima tápi és pépek, joghurt, gyümi, főzi, gyümilevek, víz. Próbáltunk egyet-egyet kihagyni egy hétig, de ugyanolyan volt az arca. Szerintetek menjünk másik dokihoz?
2009. aug. 11. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg patikai szerekkel elmúlasztani, olyan nincs hogy úgy maradjon szegényke arca. valami csak ki kell hogy válcssa..vidd másik orvoshoz
2009. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan kiütésem (felnőttként), amit egy jó nevű bőrgyógyász fél évig kezelt mindenféle kenőccsel, gyógyszer, eredetét nem tudta, és végül azt mondta, ezzel együtt kell élni, jobban nem mulasztható el. Kb 10 évvel később kandida+élelmiszerallergia miatti diéta hatására nagy meglepetésemre elmúlt spontán, a szervezet tisztítása miatt gondolom.

Ha esetleg segít, próbáld ki, hogy egy-egy élelmiszert nem adsz egy ideig, hogy akkor is jelentkezik-e? Kakaó, kemény sajtok, túl fűszeres ételek úgy tudom, okozhatnak ilyesmit, akkor is ha nem allergiás. Túl sok stressz helyzetre is jelentkezhet ilyesmi.

Természetgyógyászati felmérés, ilyesmi érdekel? Itt mellékhatásoktól mentes szerekkel gyógyítják.

2009. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mEgyünk természetgyógyászhoz! Köszi!
2009. aug. 13. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom hogy az én babámnak olyan volt-e mint a tiednek(piros a teteje meg fehér pattanás szerű) de nekünk a gyógyszertárban kapható, modókenőcs(fűrdető kenöcs)tisztitotta le 2 nap alatt.Azóta csak ezzel fürdetem a picit és nem is jött ki újra.
2009. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!